UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

W piątek dwa turnieje taneczne

2008-12-09
Aktualizowany 2008-12-12 00:16
Elbląg, Tańczą gimnazjaliści.
Tańczą gimnazjaliści.

W piątek 12 grudnia w sali sportowej Światowida odbędą się dwa turnieje taneczne - o godz. 15 „XVI Gimnazjada Taneczna” i o godz. 17 „Pierwszy krok”. Na parkiecie królować będą uczniowie klas gimnazjalnych oraz czwartych klas szkół podstawowych, którzy tańca uczyli się podczas bezpłatnych zajęć sportowo-rekreacyjnych.

„Gimnazjada Taneczna” to turniej podsumowujący naukę tańca w szkołach gimnazjalnych, a jego celem jest wyłonienie najlepszych tancerzy oraz szkół, które najaktywniej brały udział w zajęciach. W piątkowym turnieju wystąpi po sześć par z każdego gimnazjum, które wyłonione zostały w wewnętrznych, szkolnych „gimnazja dach”. Natomiast Gimnazjum nr 2 reprezentować będzie 12 par, ponieważ do wewnętrznego turnieju stanęły aż 72 pary. Przedsięwzięcie dofinansowane jest ze środków Urzędu Miejskiego w Elblągu.
     Turniej tańca „Pierwszy krok” to impreza kończąca roczny kurs nauki tańca prowadzony przez instruktorów w klasach czwartych szkół podstawowych. W turnieju tym wystąpi także po sześć par z 15 podstawówek biorących udział w programie. Poszczególni tancerze, którzy reprezentować będą daną szkołę, wyłonieni zostali przez instruktorów tańca. Impreza uzyskała wsparcie finansowe Ministerstwa Sportu i Turystyki.
     Organizatorzy zapraszają na turnieje rodziców, nauczycieli oraz miłośników tańca. Wstęp jest bezpłatny. Organizatorem przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Jantar, współorganizatorem CKiWM Światowid.
     
     Wszyscy uczniowie z gimnazjów i czwartych klas szkół podstawowych, którzy brali udział w programach, mogą doskonalić swoje umiejętności taneczne w sekcji tańca sportowego działającej przy Elbląskim Klubie Tańca „Jantar”, który zaprasza wszystkich chętnych uczniów i ich rodziców w poniedziałek, 15 grudnia do małej sali kina Światowid na spotkanie organizacyjne dotyczące dalszej nauki.
     - o godz. 16.30 odbędzie się spotkanie dotyczącego dalszego doskonalenie umiejętności tanecznych uczniów z czwartych klas szkół podstawowych;
     - o godz. 17.15 odbędzie się spotkanie dotyczące dalszego doskonalenia umiejętności tanecznych uczniów szkół gimnazjalnych.
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama