UWAGA!

W piątek przy fontannie możesz oddać krew

 Elbląg, Ambulans stanie na placu Słowiańskim,
Ambulans stanie na placu Słowiańskim, fot. mw (arch. portel.pl)

Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Elblągu informuje, że w piątek, 10 lipca w godz. 8-12 organizuje przy fontannie na placu Słowiańskim otwartą akcję poboru krwi pod „Darując Krew Ratujesz Życie”.

Celem tej akcji jest zabezpieczenie elbląskich szpitali w krew oraz promocja honorowego krwiodawstwa wśród mieszkańców Elbląga. Dlatego  10 lipca (piątek) na placu Słowiańskim - koło fontanny organizujemy otwartą akcję poboru krwi przy udziale Ambulansu RCKiK Olsztyn. Zapraszamy wszystkich do honorowego oddawania krwi na rzecz chorych w szpitalach elbląskich. Osoby, które wyrażą chęć honorowego oddawania krwi muszą zgłosić się do rejestracji i badania lekarskiego z dowodem osobistym.
       W tym dniu będzie nieczynny Punkt krwiodawstwa w Elblągu. Zapraszamy do ambulansu.
      
Oddział Rejonowego PCK w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • w niemczech za oddanie krwi placa ok 100 euro a u nas 8 czekolad
 • No nie nie wierze że taka kreatura żyje w Elblągu i zabiera głos w pretensjonalnym tonie, idź sprzedawczyku przehandluj swoją nerkę albo cokolwiek, podobno czarny rynek kwitnie i nieźle można zarobić na własnych organach. Proszę cię tylko o jedno nie próbuj sprzedawać mózgu bo narobisz wiele szkód potencjalnemu biorcy.
 • Do tego kolesia który ma pretensje że u nas nie płacą za krew - życzę ci żebyś kiedyś jej potrzebował albo ktoś z twoich bliskich (jeśli takich masz w co wątpię). Zobaczymy jak będziesz wtedy śpiewał durniu !
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  12
  5
  Avion(2015-07-01)
 • zgoda tylko ta krew zamiast być w elblągu pojedzie do olsztyna a na to się nie zgadzamy -ja i moja rodzina. olsztyniaki niech sami uzupełniają swój bank krwi.
 • mam rade dla kolesia nastawionego na kase, masz ok 6 litrów oddsaj sorki sprzedaj wszystko to ci powinni policzyć że oddałeś jakieś 13 razy(6 litrów po 450 ml każde oddanie) czyli 1300 ojro ci wpadnie pomyśl, pomyśl chłopie i nie zastanawiaj się tylko pędź ile fabryka dała :):):)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  5
  wyrachowany(2015-07-01)
 • to nie jedzie do olsztyna tylko mu podlegamy pod olsztyn a nawet jesli to co tam tez chca zyc
 • Czemu nie w sobotę?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  0
  dsadada(2015-07-09)
 • dobrze gada koleś bo takie są fakty. Znam ludzi którzy jeździli specjalnie do Niemiec oddać krew a szczególnie osocze a to głównie z biedy w tym podłym kraju i braku szacunku do człowieka. To moja krew i to moja sprawa co z nią zrobię. Krew na drzewie nie rośnie. Oddałem tutaj około 8 litrów krewi za te śmieszne czekolady i puszkę konserw i nie mam zamiaru więcej oddać bo to śmiech na sali, nawet niektóre uprawnienia zabrali krwiodawcom. bARDZO DOBRZE rozumiem tych co jeżdżą oddać za granice. Idioto jeden z drugim, tam też oddaje się krew dla ludzi a nie do ścieków i co ? Też mi powiesz że jestem kreaturą albo mi się nie należy w razie wypadku cymbale ?
 • te ćwoki co krytykują oddawanie krwi w Niemczech powinni zdechnąć na urlopach za granicą w razie potrzeby przetaczania krwi po wypadku.
 • czy są możliwe godziny popołudniowe w jakimś innym punkcie krwiodawstwa !?chciałabym również oddać krew
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  1
  marta1305-2104(2015-07-09)
 • To od razu ranę po igle możecie przemyć w fontannie. Taka tam czysta woda aż miło posiedzieć.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  Magda.R(2015-07-09)
 • coś, co jest za darmo, nie zawsze jest bez wartości.
Reklama