UWAGA!

W ratuszu o wynajmie nieruchomości

 
Elbląg, W ratuszu o wynajmie nieruchomości
(fot. AD, archiwum portEl.pl)

Jak ucywilizować rynek najmu nieruchomości? O tym będą dyskutować uczestnicy spotkania, które odbędzie się 7 listopada o godz. 17.30 w Ratuszu Staromiejskim.

Na spotkanie zaprasza Stowarzyszenie Właścicieli Nieruchomości na Wynajem "Mieszkanicznik", do którego należą osoby posiadający lub planujący zakup nieruchomości na wynajem w Polsce.  Stowarzyszenie powstało w 2012 roku, elbląski oddział działa od października, a jego głównym celem i misją jest ucywilizowanie rynku najmu nieruchomości.
       - Głównym punktem programu piątkowego spotkania będzie prelekcja prezesa stowarzyszenia Jacka Kusiaka, która dotknie problemu umowy najmu. Na spotkaniu będzie można dowiedzieć się, jak odpowiednio skonstruować umowę najmu, co należy zawrzeć, a czego lepiej się wystrzegać - mówi Sylwia Dolna-Tkacz, lider elbląskiego Mieszkanicznika. - Po wykładzie odbędzie się spotkanie, podczas którego właściciele mieszkań do wynajęcia będą mogli podzielić się swoimi doświadczeniami i przemyśleniami.
oprac. red.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Tu nie trzeba nic cywilizować ino oddać sprawę w ręce ludzi, a właściwie profesjonalistów w dziedzinie gospodarki nieruchomościami, planowania przestrzennego i urbanistyki. Efekty prowadzenia tych spraw przez „szewców” są aż nazbyt widoczne - totalny bajzel przestrzenny, brak wiedzy o zarządzanym mieniu, windykacji i areale to tylko czubek góry lodowej. .. .. A tak poza tym to na działkach nic się nie dzieje. .. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    AMalejużniekoniecznie(2014-11-05)
Reklama