UWAGA!

W sobotę będzie można obrzucić się kolorami

 
Elbląg, W sobotę będzie można obrzucić się kolorami
fot. materiały promocyjne organizatora

 Tego typu wydarzeń w całej Polsce jest mnóstwo. Polega to głównie na tym, że w kulminacyjnym momencie imprezy w powietrze wyrzucane są kolorowe, pudrowe proszki, które oblepiają uczestników. W najbliższą sobotę, 11 lipca, również i elblążanie będą mogli skorzystać z tej atrakcji.

Zabawa, która inspirowana jest hinduistycznym świętem radości i wiosny, odbędzie się na Wyspie Spichrzów. Jak zapowiadają organizatorzy ten najbardziej kolorowy festiwal na świecie jest przeznaczony dla wszystkich, nie ma tu ograniczeń wiekowych.
       Impreza zacznie się o godz. 15. Na tych, którzy się na niej zjawią czeka scena z muzyką taneczną, klubową i radiową, strefa gastronomiczna, bazooki z dwutlenkiem węgla, dmuchane zamki dla dzieci, kolorowa wata cukrowa i popcorn.
       Oczywiście będą również kolorowe farby w proszku. Jak wyjaśniają organizatorzy część będzie rozdawana bezpłatnie, resztę będzie można kupić – cena to ok. 10 zł.
       Kolorowe "wystrzały" mają odbywać się co godzinę, pierwszy wyrzut zaplanowany jest na godz. 16 i kolejno na godz. 17, 18, 19, 20, 21. Cała impreza na Wyspie Spichrzów potrwa do godz. 22, a wstęp na nią jest bezpłatny.
mw
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama