UWAGA!

W sobotę przetestujmy siłownię

 
Elbląg, W sobotę przetestujmy siłownię
fot. WS (arch. portElu)

Siłownia na wolnym powietrzu przy ulicy Mickiewicza została już udostępniona mieszkańcom. Pierwsi użytkownicy poznali jej walory, teraz przyszedł czas na jej oficjalne otwarcie połączone z konkursami dla aktywnych elblążan.

Wszystkich, którzy lubią ruch, zapraszamy w najbliższą sobotę (26 października) od godz. 11 do 13 na teren zielony przy ulicy Mickiewicza. Siłownię otworzy prezydent Elbląga Jerzy Wilk. Dla uczestników przygotowane zostały konkursy z nagrodami.
       Szczególne zaproszenie kierujemy do rowerzystów. Każdy, kto przyjedzie rowerem otrzyma napój izotoniczny „Turbo Elbląg” i będzie mógł wziąć udział w konkursie pn. rowerowe fotostory. Tego czym jest fotostory amatorzy dwóch kółek dowiedzą się na miejscu, a w nagrodę za udział w konkursie czekają na nich bidony rowerowe i główna nagroda, jaką jest rower „Turbo Elbląg”. Pozostali, którzy przyjdą na zieleniec będą mogli wziąć udział w konkursach sprawnościowych czy z wiedzy o przepisach drogowych.
       Jednak sobotnie otwarcie siłowni będzie przede wszystkim doskonałą okazją do ruchu i testem dla urządzeń powstałych przy ulicy Mickiewicza w ramach Budżetu Obywatelskiego.
      
Biuro Prasowe UM w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama