UWAGA!

W spodenkach taty i kapciach dziadka

Bieg w kapciach dziadka, wyścig z miotłą Baby Jagi czy skoki na piłkach kangurkach - w takich konkurencjach startowali uczestnicy V Elbląskiej Olimpiady Sportowej Przedszkolaków.

Wczoraj w hali sportowej przy ul. Kościuszki do olimpijskich konkurencji przystąpiło 290 milusińskich z 29 przedszkoli z Elbląga, Pasłęka, Milejewa i Młynar. Zawodnicy startowali m.in. w biegu w kapciach dziadka, wyścigu z miotłą Baby Jagi, skokach na piłkach kangurkach. Biegali także w spodenkach taty oraz wykazywali się celnym okiem w konkurencji rzutu piłeczką do celu.
     Pierwsze miejsce w zawodach zdobyło Przedszkole nr 2 w Pasłęku, a za nim uplasowały się kolejno: Przedszkole nr 33 w Elblągu oraz Przedszkole Niepubliczne "Akademia Krasnoludków" w Elblągu. Nagrodę za najciekawsze kibicowanie otrzymało Niepubliczne Przedszkole "Akademia Krasnoludków' w Elblągu oraz Przedszkole w Milejewie i elbląskie Przedszkole nr 17.
     Imprezę uświetniły występy artystyczne zespołów tanecznych działających w Spółdzielczym Domu Kultury "Zakrzewo" pod kierunkiem Andrzeja Jakubowskiego.
     W relacji radiowej mówi Anna Tomczak, kierowniczka Spółdzielczego Domu Kultury "Zakrzewo".
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama