UWAGA!

W ten weekend wybierz się do Rodzinnego Parku Rozrywki

2013-07-18
12:52
 
W ten weekend wybierz się do Rodzinnego Parku Rozrywki

Wakacje w pełni! Planując atrakcje dla dzieci na najbliższy weekend dopisz wycieczkę do Rodzinnego Parku Rozrywki na Nowej Holandii. Zobaczysz jak Twoje dzieci szaleją na zjeżdżalni lew gigant i ile radości będzie ze wspólnego pływania rowerami wodnymi. Robimy zdjęcia! Będzie, co wspominać w długie zimowe wieczory.

Rodzinny Park Rozrywki na Nowej Holandii jest naprawdę blisko Elbląga, po wjechaniu na obwodnicę miasta kieruj się na Warszawę, samochody pozostawiamy na bezpłatnym parkingu w okolicach stacji benzynowej Shell i restauracji Nowa Holandia.
      
       - Weekend w naszym parku to czas rodzinnych wycieczek, gwaru dziecięcej zabawy i spotkań turystów z całej Polski przemierzających trasę z Trójmiasta na Mazury i dalej do Warszawy. Elblążanom szczególnie polecam przyjazd do nas trasą rowerową przez osiedle Zatorze i po wspólnym obiedzie, dla sportu i zdrowia, powrót do domu - zaprasza Marcin Maj, menadżer Rodzinnego Parku Rozrywki.
      
       Atrakcje Rodzinnego Parku Rozrywki to zjeżdżalnia lew gigant, rejsy tramwajem wodnym, plac zabaw dla młodszych dzieci, wypożyczalnia sprzętu wodnego m.in. kajaki i rowery wodne, ścieżka edukacyjna, zoo i replika Osady Wikingów. I jak zawsze, od ponad 15 lat, smaczne jedzenie w grill bar lub karczmie rybnej przy parku rozrywki.
      
       Nowości w cenniku Nowej Holandii! Tańszy bilet popołudniowy i zniżki dla emerytów. Szczegóły pod numerem telefonu 602 855 255.
      
      
Wakacyjna przygoda! Tylko w Rodzinnym Parku Rozrywki
      
       www.nowaholandia.pl
        
------------- Reklama --------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej