UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

W tych zawodach czeka praca

 
Elbląg, W tych zawodach czeka praca

Kilkadziesiąt ofert pracy czeka na osoby bezrobotne i poszukujące pracy. Można się z nimi zapoznać w Powiatowym Urzędzie Pracy. Obecnie poszukiwane są osoby na następujące stanowiska.

Oferty ogólnodostępne:
      
z branży budowlanej: dekarz-blacharz, dociepleniowiec, malarz budowlany, murarz-tynkarz, płytkarz, pracownik ogólnobudowlany, pracownik do wiercenia dziur w betonie, robotnik drogowy.
       z branży kierowcy, operatorzy maszyn: kierowca-ratownik medyczny, kierowca ciągnika rolniczego, kierowca kat. b, operator koparko – ładowarki, operator kosy spalinowej.
       stolarskiej: monter mebli, stolarz.
       z branży mechanicznej i technicznej: mechanik samochodowy, ślusarz-spawacz.
       z branży handlowej, magazynowej: sprzedawca na stacji paliw, telemarketer.
       z branży usługowej: fryzjer, stylistka paznokci i rzęs, recepcjonistka, kucharz, pomoc kuchenna, pracownik obsługi baru, opiekun osoby starszej, ratownik medyczny.
       specjaliści: główny księgowy, pracownik biurowy-dział administracyjno techniczny, specjalista ds. obsługi stałego klienta, specjalista ds. ochrony środowiska, terapeuta zajęciowy.
       pozostałe: pracownik gospodarczy, pokojowa, pracownik zaplecza sportowego-konserwator obiektów i urządzeń sportowych, pracownik pomocniczy do sprzątania, konserwator, pracownik fizyczny do koszenia traw, wartownik oddziału warty cywilnej, rzeźnik – rozbiór wołowy.
      
       Oferty dla osób niepełnosprawnych
: sprzątaczka
       Oferty dla osób niepełnosprawnych, zarejestrowanych w PUP: pracownik biurowy.
       Oferty dla osób do 30. roku życia (refundacja): kucharz, operator maszyn CNC/frezer, mechanik maszyn ogrodniczych, sekretarka-aplikant, pracownik biurowy, mechanik pojazdów samochodowych, kelner – barman, sprzedawca art. sportowych, pracownik produkcji.
      
       Staże z Funduszy Pracy: inspektor, pracownik administracyjno – biurowy, pracownik obsługi biurowej, fizjoterapeuta, krawcowa – szwaczka, tapicer, pracownik myjni, kierowca – magazynier, instalator systemów alarmowych przeciwkradzieżowych.
      
       Staż z PO WER dla osób do 30 r. ż.: nauczyciel przedszkola, pomoc kuchni – dystrybucja posiłków.
      
       Staż z RPO dla osób powyżej 30 r. ż.: instalator systemów alarmowych przeciwkradzieżowych, robotnik gospodarczy, sprzątaczka.
      
Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama