UWAGA!

W tym roku Twoje imieniny zorganizuje Nowa Holandia

 
W tym roku Twoje imieniny zorganizuje Nowa Holandia

Rozpoczyna się jesienny sezon popularnych imprez imieninowych. Katarzyny, Elżbiety, Janusza, Sławomira, Andrzeja. Wygodnie, ze smakiem i pełną obsługą w tym roku Twoje imieniny zorganizuje Nowa Holandia. Firma proponuje zaproszenie Państwa gości do nowoczesnej restauracji na Nowej Holandii i imprezę z DJ lub przygotowanie zamówionych dań z dostawą do domu. Zadzwoń już dziś, wybierz dania lub zarezerwuj restaurację na swoje imieniny.

Imieniny to tak naprawdę jedna z niewielu okazji aby spotkać się ze znajomymi, zaprosić rodzinę lub spędzić wieczór w sprawdzonym towarzystwie. W zapracowanym tygodniu, gdzieś między odwożeniem dzieci na angielski i codziennymi obowiązkami trudno przygotować wszystko bez siedzenia w kuchni do późnej nocy. W tym roku Nowa Holandia proponuje Państwu zorganizowanie imprezy imieninowej z gwarancją świetnej kuchni.
      
       - Pierwsza propozycja to imieninowy stół w naszej restauracji i obsługa wieczoru przez naszą firmę. Część dań znajdą się na stole, dania na ciepło serwujemy w naszych bufetach. Każdy z gości sam dobiera sobie dania bez angażowania solenizantki, to co w domu trzeba odgrzać u nas czeka na gości przez cały wieczór - informuje Jacek Łazuka, szef gastronomii Nowej Holandii. Spotkanie może być kameralne lub nasz DJ po drugim toaście zaprosi Państwa na parkiet.
      
       Druga propozycja to zamówienie dań na imieniny z dostawą do domu, na półmiskach, z dekoracjami, gotowe do podania po przyjściu gości. Catering Nowej Holandii to gwarancja smacznej kuchni i atrakcyjnych dań do wyboru.

       W tym roku Twoje imieniny zorganizuje Nowa Holandia
       Informacje pod numerem telefonu 507 247 247
      
      
       www.nowaholandia.pl
      
      
--------- Reklama ---------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie