UWAGA!

W weekend „Ogrody” będą nieczynne

Elbląg, W weekend tu zakupów nie zrobisz
W weekend tu zakupów nie zrobisz (fot. www.centrumogrody.pl)

W najbliższą sobotę i niedzielę (15 i 16 sierpnia) elbląskie Centrum Handlowe „Ogrody” będzie nieczynne.

Zgodnie z ustawą o dniach wolnych od pracy, w najbliższą sobotę, 15 sierpnia, wielkopowierzchniowe obiekty handlowe będą zamknięte. Także Centrum Handlowe „Ogrody”. Niestety, również w niedzielę, 16 sierpnia, Centrum będzie nieczynne. Powodem są zaplanowane na ten dzień prace związane z wymianą transformatorów i osprzętu elektrycznego.
       - Sobota jest popularnym dniem na robienie cotygodniowych zakupów. Przypominamy jednak, iż z powodu święta, w najbliższą sobotę centra handlowe nie będą czynne. Warto nie dać się zaskoczyć i wybrać po sprawunki jeszcze przed weekendem - mówi Marcin Skowroński, dyrektor Centrum Handlowego „Ogrody”.
       - Elbląskie „Ogrody” będą również zamknięte w niedzielę – dodaje dyrektor Centrum. - Po awarii, do jakiej doszło u nas przed kilkoma tygodniami, przywrócono pełną sprawność instalacji elektrycznej i systemów bezpieczeństwa w oparciu o urządzenia zastępcze. W najbliższy weekend zostaną dostarczone nowe transformatory i inne urządzenia elektryczne, które zostały wyprodukowane specjalnie na potrzeby Centrum Handlowego „Ogrody”. Wymiana transformatora będzie kolejnym krokiem w celu zagwarantowania najwyższego poziomu bezpieczeństwa w Centrum. Urządzenia chłodnicze, w których przetrzymywana jest żywność będą w czasie wymiany transformatorów zasilane niezależnie – zapewnia Marcin Skowroński.
       - Liczymy na zrozumienie i zapraszamy na zakupy do „Ogrodów” do końca tygodnia, a od poniedziałku już bez przerwy przez 7 dni w tygodniu - dodaje.
      
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama