UWAGA!

Wakacje w gminie Elbląg - konkurs fotograficzny

 
Elbląg, Wakacje w gminie Elbląg - konkurs fotograficzny

Gminna Biblioteka Publiczna w Komorowie Żuławskim z filią w Nowakowie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym pod hasłem „Wakacje w Gminie Elbląg”.

Celem konkursu jest zgromadzenie i popularyzacja najciekawszych fotografii promujących gminę, piękno przyrody i krajobrazu, zabytki, ciekawe miejsca oraz tradycję i kulturę.
       Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich miłośników robienia zdjęć, którzy potrafią przez obiektyw fotograficzny dostrzec i utrwalić piękno naszej gminy. Oczekujemy zdjęć przedstawiających ulubione, charakterystyczne dla gminy Elbląg miejsca lub obiekty.
       Każdy uczestnik może zgłosić dowolną ilość fotografii w minimalnym formacie 15 cm x 21 cm, czarno-białe i barwne, wykonane w dowolnej technice. W osobnej kopercie należy złożyć wypełniony Formularz zgłoszeniowy, który jest do pobrania w bibliotece w Komorowie lub bibliotece w Nowakowie.
       Prace można składać do 15 września 2015 r. w placówkach bibliotecznych w Komorowie Żuławskim lub w Nowakowie. Regulamin konkursu dostępny jest w Gminnej Bibliotece Publicznej w Komorowie Żuławskim oraz w filii w Nowakowie.
       Szczegółowych informacji na temat konkursu udzielają pracownicy bibliotek, tel. 55 231 10 16 lub 726 799 888, (w godz. 9.00 - 16.00), e-mail: bibkom@gmail.com lub bibliotekanowakowo@op.pl.
        Autorzy najlepszych zdjęć otrzymają atrakcyjne nagrody!
       Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!
      
      
Gminna Biblioteka Publiczna w Komorowie Żuławskim
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama