UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wakacje w rytmie...

 
Elbląg, Wakacje w rytmie...
fot. nadesłane

Jeszcze tylko do najbliższego czwartku, 14 lipca, można zapisać się na wakacyjny kurs tańca organizowany przez Centrum Tańca „Promyk".

Odbyły się już pierwsze zajęcia w ramach Wakacyjnej Szkoły Tańca, jeszcze tylko do czwartku można zapisać się na kurs prowadzony w następujących grupach:
       - Zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży - poniedziałki i czwartki o godz. 17.30
       Prowadzący: Małgorzata Wilczak
       - Taniec towarzyski dla dorosłych - poniedziałki i czwartki o godz. 18.30
       Prowadzący: Christian Denis - Mawa
       - Salsa solo dla dorosłych - poniedziałki i czwartki o godz. 19.30
       Prowadzący: Christian Denis - Mawa
       - Aerodance dla dorosłych - poniedziałki i czwartki o godz. 18.30
       Prowadzący: Katarzyna Łukaszewska
      
       Na zajęciach z tańca towarzyskiego zarówno dorośli, jak i dzieci będą mogli nauczyć się najpopularniejszych tańców użytkowych: cha - chy, samby, jiva, walca wiedeńskiego i walca angielskiego. Z kolei na zajęciach salsy, uczestnicy nauczą się jej szczególnej odmiany, będzie to New York Style Salsa. Szybkie kombinacje kroków, efektowne obroty, zmiany między tańcem w parach, a elementami solowymi - to właśnie wyróżnia Salsę New York. Aerodance jest propozycją dla kobiet - to forma tanecznych zajęć zawierających elementy choreografii, takich tańców jak szase, mambo czy cha - cha w połączeniu z ruchami rąk. W tego rodzaju zajęciach stosowane są różne style i rytmy muzyki. Zajęcia te służą spalaniu tłuszczu, poprawianiu kondycji i pamięci ruchowej.
       Wakacyjne kursy tańca odbywają się z większą częstotliwością, są bardziej intensywne i szybko przynoszą widoczne efekty. Zajęcia w Wakacyjnej Szkole Tańca odbywają się dwa razy w tygodniu po jednej godzinie zegarowej. Cały kurs będzie obejmuje osiem spotkań tanecznych.
       Karnet na osiem spotkań można kupić w cenie 60 zł. Istnieje również możliwość korzystania z dwóch form tańca - taki karnet kosztuje 90 zł.
       Wszystkie wakacyjne zajęcia odbywać się będą w Centrum Tańca „Promyk" przy ulicy Browarnej 80. Na zajęciach obowiązuje obuwie sportowe.
      
Edyta Jasiukiewicz, Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama