UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wakacje ze Szkołą Tańca Broadway

2012-06-06
08:00
 
Wakacje ze Szkołą Tańca Broadway
Fot. nadesłane.

Ciekawe propozycje dla dzieci i młodzieży na tegoroczne wakacje przygotowała Szkoła Tańca Broadway oraz Stowarzyszenie Broadway w Elblągu.

- Już od pierwszego tygodnia wakacji będzie można wziąć udział w Tanecznych Półkoloniach. Jest to fantastyczna propozycja szczególnie dla dzieci w wieku 7 – 11 lat - mówi Ewa Kalka, właściciel Szkoły Tańca Broadway. – Rok szkolny się kończy, dzieci rozpoczynają wakacje, ale rodzice nie mogą pozwolić sobie na dwumiesięczną przerwę w pracy. Nie każdy ma możliwość zostawić dziecko z babcią, nie każde dziecko jest gotowe na wyjazd na kolonie i kilkudniowy pobyt poza domem. Dlatego, podobnie jak w zeszłym roku, zapraszamy do wzięcia udziału w ciekawym programie taneczno – rekreacyjnym realizowanym w formie półkolonii w mieście.
       Tegoroczny program półkolonii obejmuje dwa turnusy: 2 – 6.07 oraz 9 – 13.07. Zaletą naszych Tanecznych Półkolonii jest nie tylko rozbudowany program zajęć tanecznych, integracyjnych i rekreacyjnych, ale przede wszystkim godziny opieki nad dziećmi.
       Dzieci można przyprowadzać do nas już od godziny 7.00 rano i odebrać do godziny 16.30. W tym czasie odbywać się będą zajęcia plastyczne, zajęcia w specjalnej „Sali zabaw”, zajęcia ogólnorozwojowe, zajęcia z różnych form tańca, konkursy i zabawy na świeżym powietrzu. Wybierzemy się z dziećmi do Bajlandii, do Parku linowego w Stegnie oraz Aquaparku. Każde dziecko otrzyma drugie śniadanie oraz obiad w restauracji „Arena”. Wszystkie zajęcia będą odbywały się w siedzibie Szkoły Tańca Broadway przy ul. Willowej 1 w Elblągu.
       W sierpniu zapraszamy na 10-cio dniowy pobyt nad jeziorem. W terminie 17 – 27 sierpnia Szkoła Tańca Broadway organizuje Taneczne Kolonie „Piękna Góra 2012”. W koloniach mogą wziąć udział zarówno dzieci i młodzież, które w ciągu roku uczęszczają na zajęcia taneczne do różnych szkół tańca, jak i osoby, które nie brały jeszcze udziału w takich zajęciach lub mają niewielkie doświadczenie taneczne. Kolonie zrealizowane będą w przepięknym Ośrodku Wypoczynkowym Gwarek w Pięknej Górze znajdującej się zaledwie 3 km od Giżycka. Uczestnicy kolonii zakwaterowani będą w pokojach 3 – 5 osobowych z łazienkami. Organizatorzy gwarantują opiekę pedagogiczno – instruktorską, ubezpieczenie, przejazd, nocleg, pełne wyżywienie, zajęcia z różnych form tańca, wypoczynek na plaży znajdującej się na terenie Ośrodka, zwiedzanie Giżycka, ognisko, dyskotekę z karaoke, park linowy, gry i zabawy integracyjne na terenie ośrodka itp.
       Organizatorzy na Państwa życzenie mogą wystawić pismo o dofinansowanie wypoczynku dziecka przez pracodawcę.
       Zapisy na dowolną formę wypoczynku pod numerami telefonów: 55 236 92 82, 606 716 626, osobiście – w siedzibie Szkoły Tańca Broadway przy ul. Willowej 1 w Elblągu lub przez e- mail: broadway@taniec.elblag.pl.
      

 


      

-------------- Reklama -------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl