UWAGA!

Wakacyjne grillowanie na Nowej Holandii

 Wakacyjne grillowanie na Nowej Holandii

W najbliższy weekend Nowa Holandia i firma Knorr zapraszają elblążan na wakacyjne grillowanie. Pachnące mięsne przysmaki, ryby, dla Pań sezonowe świeże sałaty. Grillujemy na świeżym powietrzu przy restauracji Grill Bar Nowa Holandia. Po obiedzie razem z dziećmi przechodzimy do Rodzinnego Parku Rozrywki na kilka godzin wspólnej zabawy i odpoczynku. Zapraszamy w sobotę i niedzielę na Nową Holandię!

Kolejny weekend w korku w drodze na Mierzeję i niedzielne nerwy w drodze powrotnej? Elblążanom polecamy w sobotę i niedzielę spędzenie czasu na terenie Nowej Holandii zapraszając na wakacyjne grillowanie.
      
       - Kiedy na siódemce od rana stoi korek w kierunku Mierzei do Nas można dojechać bez problemów i ciekawie spędzić wolny czas. W ten weekend grillujemy z firmą Knorr, a dzieci zapraszamy do zabawy na zjeżdżalni Lew Gigant na terenie Rodzinnego Parku Rozrywki. Jeżeli nie było jeszcze okazji może właśnie w ten weekend wybiorą się do Nas Państwo na rowerach, trasą przez osiedle Zatorze i wiadukt nad siódemką - mówi Marcin Maj, menadżer Rodzinnego Parku Rozrywki na Nowej Holandii.
      
       Działający od początku lata Rodzinny Park Rozrywki to m.in. ścieżka edukacyjna, plac zabaw dla młodszych dzieci, wypożyczalnia sprzętu wodnego (kajaki, rowery wodnej), przejażdżki tramwajem po sieci kanałów wokół Nowej Holandii oraz wzbudzająca największe emocje zjeżdżalnia Lew Gigant. W cenniku gwarancja zniżek dla seniorów, bezpłatny wstęp dla dzieci dla 3 lat.
      
      
www.nowaholandia.pl
      
       Informacja o cenach biletów pod numerem telefonu 55 615 10 85.

       ----------- Reklama -----------

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie