UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Warsztaty dla dzieci i młodzieży "Bądź dobrej myśli"

 
Elbląg, Warsztaty dla dzieci i młodzieży "Bądź dobrej myśli"

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Zarząd Oddziału Okręgowego w Elblągu 1 sierpnia rozpoczęło rekrutację na bezpłatne warsztaty profilaktyczne w zakresie zaburzeń depresyjnych wśród dzieci i młodzieży w wieku 6- 14 lat. Warsztaty są jednym z działań projektu pn.: Bądź dobrej myśli” - zwiększenie skuteczności edukacji i promocji zdrowia psychicznego w odniesieniu do depresji występującej wśród dzieci i młodzieży w województwie warmińsko – mazurskim”.

Adresatem warsztatów są nauczyciele, wychowawcy i przedstawiciele innych grup zawodowych pracujących z dziećmi i młodzieżą w wieku 6-14 lat. Zaplanowano przeprowadzenie 2 spotkań (po 5 godz.) dla 10 osób pracujących z dziećmi i młodzieżą.
       Program koncentruje się na uświadomieniu problemu depresji u dzieci i młodzieży oraz zaplanowaniu działań profilaktycznych umożliwiających uniknięcie zagrożeń, jakie niesie ze sobą nierozpoznana i nieleczona depresja m.in. takich jak zaginięcia, ucieczki z domu, wagarowanie, sięganie po środki psychoaktywne. Oprócz warsztatów dla osób dorosłych, zorganizowane będą również warsztaty profilaktyczne dla dzieci w obszarze oswajania emocji. Podsumowaniem działań będzie stworzenie edukacyjnego teledysku muzycznego z udziałem uczestników pn. „Jestem zawsze dobrej myśli”.
       Zasady udziału w projekcie oraz formularz zgłoszenia są dostępne na stronie organizatora. Zgłoszenia są przyjmowane również telefonicznie. W razie pytań dotyczących udziału prosimy o kontakt z Biurem Towarzystwa: tpdzo@o2.pl , tel. 55 233 82 10.
       Warsztaty są organizowane w ramach projektu pn. „Bądź dobrej myśli” - zwiększenie skuteczności edukacji i promocji zdrowia psychicznego w odniesieniu do depresji występującej wśród dzieci i młodzieży w województwie warmińsko – mazurskim”. Celem głównym projektu jest podniesienie poziomu wiedzy 20 dzieci i młodzieży oraz 10 osób dorosłych w zakresie zaburzeń o charakterze depresyjnym, profilaktyka oraz metody radzenia sobie z chorobą w Elblągu i powiecie elbląskim.
      
Towarzystwo Przyjaciół Dzieci
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama