UWAGA!

Wąż budowlany

Z nie lada zadaniem zmierzyli się dziś elbląscy strażacy.

Dzisiaj przed godz. 14.00 z placu budowy przy ul. Daszyńskiego straż pożarna otrzymała prośbę o interwencję w sprawie gada, który utrudniał robotnikom pracę. Jak się okazało na miejscu, pod rusztowanie dostał się zaskroniec.
     Wąż bez większych problemów dał się zapakować do worka. Jak się dowiedzieliśmy, strażacy zawieźli go już na mokradła, w okolice podelbląskich Kadyn, gdzie znajduje się siedlisko zaskrońców.
     Strażacy żartują, że choć dostają sygnały o potrzebujących pomocy kotach, papugach oraz o pszczołach i szerszeniach, które zakładają swoje gniazda zbyt blisko ludzi, pojawienie się węża to nowa pozycja w statystykach.
AJ
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • buhahaha
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  zoofil(2004-07-07)
 • to niewiarygodne aby elblążnie bali się zaskrońca, tak miłego gada. Np. w Iławie jest ich pełno i ludzie traktują je jak żaby.a jakby się paliło?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  miłośnik przyrody(2004-07-07)
 • flashNews ~ dzielneStrażaki odwieźli przerażonegoZaskrońca zaKadyny (na koszt m.in. rencistów, którzy również zaSwoje regularnie odwiedzają stolicęW-M, choć przed wyborami do EP /extraPraca/ tak głośno "protestowali: prezydent Elbląga, partie polityczne, związkowcy, org. pozarządowe i parlamentarzyści").
 • taaak, zbluzgajcie teraz straqz pozarna, ehh
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  siemion(2004-07-08)
 • Taaal Najlepiej zbluzgać. DOstali zgłoszenie to przyjechali jakby nie przyjechali to zbluzgali by ich jeszcze bardziej. Ocenili sytuacje i skoro juz byli to podjeli decyzje. Co mieli go zabić a potem przeczytać na łamach portelu jakich to mamy złych strażaków.A co do emerytów i rencistów to kto inny dzwoni że kotek wlazł na drzewo jak nie oni. Nie lubie wiecznie nie zadowolonych.............
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Marcin(2004-07-08)
 • W Chińskiej Republice Ludowej, jak też w Korei Północnej tego węża by zaraz zjedli, a nie dzwonili po straż pożarną. A u nas i samochodem powiozą na łono natury, i pomachają łapkami na pożegnanie... Wzru...u....uu...uuu...szająca historia.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Panzerzug(2004-07-08)
 • No i mamy sezon ogórkowy w informacjach już rozpoczęty
 • Wywieźli mnie, cholera, do Kadyn i pojechali. A jak ja mam teraz wrócić do Elbląga? Może pieszo?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  poszkodowany zaskroniec(2004-07-08)
 • Marcin - jeśli doMniePijesz, to znam i doceniam pracę strażaków, lecz to tu kolejny bezpiecznyTemat (pod pretekstem sezonu urlopowego)... sorki, czy Ty w ogóle jarzysz temat rencistówEl "odwiedzających" ol...
 • cenzurować ogórkowyTekst to już groteska ^_^
 • ...hmmm ~_~ powtórzę więc mój komentarz z 20.43 "Marcin - jeśli doMniePijesz, to znam i podziwiam pracę strażaków, ale to tu kolejny bezpiecznyTemat (pod pretekstem sezonu urlopowego)... sorki, czy Ty w ogóle jarzysz temat rencistówEl "odwiedzających" ol...
 • rwel: nie badz taki hej do przodu. Wydaje ci sie tylko, ze twoje zbitki sa inteligentne i nie do rozszyfrowania.
Reklama