UWAGA!

Weekend w policyjnych statystykach

 
Elbląg, Weekend w policyjnych  statystykach

Policjanci z Elbląga podsumowali weekend służby. Funkcjonariusze wyjeżdżali na interwencje 149 razy. Były to głównie awantury domowe. Do wytrzeźwienia trafiło 18 osób. Czterech kierowców zatrzymano za jazdę po alkoholu i jednego po narkotykach. Był jeden wypadek i 14 kolizji.

Policjanci z ruchu drogowego zbadali trzeźwość 457 kierowców. Wśród nich 4 jechało po alkoholu. Rekordzista miał 1,7 promila alkoholu w organizmie i został zatrzymany w sobotę na ulicy Warszawskiej w Elblągu. Tego samego dnia do policyjnego aresztu trafił także 28-latek, który został zatrzymany przez funkcjonariuszy straży granicznej. Mężczyzna był kontrolowany w Milejewie. W jego samochodzie została znaleziona amfetamina i marihuana. Badanie wykazało, że kierował pod wpływem amfetaminy. Odpowie dodatkowo za posiadanie narkotyków.
       Policjanci z ruchu drogowego obsłużyli 14 kolizji i zabezpieczali wypadek drogowy. Doszło do niego wczoraj (5 sierpnia) w miejscowości Kadyny. 28-letni motocyklista jechał prawdopodobnie za szybko. Zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z fordem focusem. Trafił do szpitala w Elblągu. Doznał złamania ręki. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy kat. A, B, C, E.
      
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama