UWAGA!

Wejdź na czat edukacyjny

Dziś (30 marca) o godz. 11 na oficjalnym kanale Miasto Elbląg na YouTube odbędzie się czat edukacyjny z udziałem wiceprezydenta Janusza Nowaka oraz Małgorzaty Sowickiej, dyrektor Departamentu Edukacji UM na temat organizacji elbląskiej oświaty w czasie epidemii, w szczególności nauczania zdalnego.

Czat jest dostępny na YouTube. Zamieszczamy go obok.

Urząd Miejski w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Czat edukacyjny z Nowakiem??? Hahaha.to jakiś żart.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10
  1
  Ernest(2020-03-30)
 • A kto to jest ten Nowak...parodia...edukowac to on może....
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  0
  Farmer(:-0)(2020-03-30)
 • No i macie państwo rodzice odpowiedź na pytanie dlaczego dzieci mają tyle zadane. UDOKUMENTOWAĆ! I CO JEST NAJWAŻNIEJSZE - UDOKUMENTOWAĆ, A NIE UCZEŃ!!!!! PYTANIE, JAK DOKUMENTUJĄ CI PAŃSTWO SWOJĄ PRACĘ??/ ODBIJAJĄC KARTĘ? A zadawanie pytań na fb zablokowane.
 • A skąd te pytania? Sami sobie zadawaliście, bo dziwne pan wice od razu na kartkę do ściągi zagląda!
 • O i pani też korzysta ze ściągi, brawo WY
 • brawo panie wice, "żebym nie pomylił", bo chyba nie bardzo orientuje się pan. o czym pan mówi? pan naprawdę nie ma pojęcia o edukacji!!! aż nie do wiary jak się tego słucha! panie wice 40 godz. jest obecnie nie wystarczającym czasem - zapraszamy pana do pracy zdalnej w szkole! zgodnie z zaleceniem men - godzina zdalnego nauczania ma trwać nie więcej niż 45 min!!! (do 45 min)a nie 45 min!!!!
 • a jak można zadać pytania
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  ania 1(2020-03-30)
 • Nadgodziny będą wypłacone jeśli będą udokumentowane. .. Co to znaczy? Pani Dyrektor DE proszę udokumentować, że pracuje Pani 8 godzin. Podejrzewam, że co najmniej 2 godz spędza Pani na pogaduszkach nie związanych z obowiązkami i piciu kawy - jeżeli jest inaczej proszę to udokumentować. :)
 • co to za opis "na oficjalnym Miasta Elbląg na YouTube "oficjalnym czym na youtubie na kanale na miasta elblaG, MASLO MASLANE
 • a propo zdalnego nauczania, skoro nie wszystkie dzieci maja komputer bo ktos ma troje dzieci za to wiekszosc ma smartfony, na nich tez mozna utworzyc polaczenie wideorozmowy. takze nie ma az tak wielkiej tragedii z tymi brakami komputerow. ..
 • Pytanie do MEN dotyczyło „Czy nauczyciel musi towarzyszyć w trakcie wszystkich zajęć? Odp. NIE jedynie część zajęć obywać się będzie z udziałem nauczyciela. To zajęcia można porównać do wirtualnej klasy. Pozostałe zajęcia prowadzone są w oparciu o zestaw instrukcji i materiały dydaktyczne przeznaczone do samodzielnego uczenia się. Opanowanie wiedzy i umiejętności MOŻE BYĆ PRZEDMIOTEM OCENY” - To karygodne ze strony MEN, żeby oceniać, czyż nie prawda państwo odpowiadający?
 • Chyba pani dyrektor odczytała informację:)))
Reklama