UWAGA!

Wernisaż Fotka Miesiąca, czyli odkryj z nami piękno regionu. To już dzisiaj!

Już po raz trzynasty mamy przyjemność zaprezentować najładniejsze zdjęcia minionego roku, wykonane przez naszych Czytelników w ramach konkursu Fotka Miesiąca. Wernisaż wystawy odbędzie się w Centrum Spotkań Europejskich Światowid we wtorek 14 stycznia o godz. 18. Zobacz filmową zapowiedź.

W tym roku w CSE Światowid pokażemy blisko 80 zdjęć, które zostały wykonane przez ponad 30 autorów. To dzięki tym fotografiom, regularnie zamieszczanym przez naszych Czytelników na portEl.pl, możemy wciąż odkrywać piękno naszego regionu. Są one również podstawą naszego corocznego kalendarza.

W tym roku mamy dla Państwa niespodziankę. Historię naszego miasta zapisaną na zdjęciach. Gościem specjalnym wernisażu Fotka Miesiąca będzie fotograf Tomasz Misiuk, który na łamach portEl.pl pokazuje zdjęcia swojego ojca. Czesław Misiuk od drugiej połowy lat 60. dokumentował życie Elbląga. To trzeba zobaczyć, bo obraz oddaje więcej niż tysiąc słów.

Zapraszamy na wtorkowy wernisaż Czytelników, autorów zdjęć (nie tylko tych, których prace zostały wybrane w tym roku), a także wszystkich, którzy mają ochotę obejrzeć piękno naszego regionu. Zabierzcie i zapraszajcie rodzinę, znajomych, kolegów i koleżanki z pracy. Będzie nam niezmiernie miło Was gościć! Tradycyjnie na wszystkich, którzy przyjdą na wernisaż, będzie czekał pyszny tort.

Wystawa zdjęć Fotka Miesiąca będzie czynna do końca marca na pierwszym oraz na drugim piętrze CSE Światowid. Wstęp wolny!

red.

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama