UWAGA!

Wernisaż wystawy Fotka Miesiąca

2016-01-15
Aktualizowany 2016-01-18 16:30
 
Elbląg, Autorem zdjęcia jest Adam Witt
Autorem zdjęcia jest Adam Witt

We wtorek, 19 stycznia o godz. 18, w Centrum Spotkań Europejskich Światowid odbędzie się wernisaż wystawy Fotka Miesiąca 2015. Już 9. raz spotkamy się, żeby obejrzeć najładniejsze zdjęcia minionego roku zrobione przez naszych Czytelników. Serdecznie zapraszamy do spędzenia tych wyjątkowych chwil razem z nami, w roku 15-lecia portEl.pl

Wśród nadesłanych w 2015 roku fotografii jest wiele interesujących prac, niestety – z przyczyn technicznych tylko część możemy pokazać na wystawie. Do zaprezentowania w CSE Światowid wybraliśmy ponad 70 fotografii autorstwa aż 30 miłośników "pstrykania".  Konkurs Fotka miesiąca stanowi doskonałą promocję Elbląga i regionu - już po raz dziewiąty wydaliśmy również kalendarz portElu z wybranymi zdjęciami z konkursu. Wszystkie zamieszczone w nim zdjęcia znajdą się na wystawie.
       Tradycyjnie na tę okazję na wszystkich przybyłych na wernisaż czekał będzie pyszny tort. Pełnoletnich poczęstujemy również lampką wina i z dumą zaprezentujemy wystawę fotografii wybranych w konkursie.
       Zapraszamy Czytelników, autorów wszystkich (nie tylko wybranych w tym roku) fotografii. Zabierzcie ze sobą bliskich, rodzinę i znajomych. Liczymy na Waszą obecność. Zapraszamy we wtorek, 19 stycznia o godz. 18 do CSE Światowid. Wystawę będzie można oglądać do końca lutego na I i II piętrze.
      
       Zobaczcie, jak kalendarz portElu wygląda w tym roku.
      
Redakcja i Wydawca Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama