UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Więcej patroli na rozpoczęcie roku

Wzmożone patrole i kontrole drogowe w okolicach szkół zapowiadają elbląscy policjanci. Dzięki ubiegłorocznej akcji podczas pierwszego tygodnia nauki policja w Elblągu nie odnotowała żadnego wypadku z udziałem zmierzających do szkoły nieletnich.

Od 3 do 7 września w okolicach szkół i przedszkoli elbląska policja wystawi patrole, których zadaniem będzie zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa dzieciom przechodzącym przez jezdnię. Dyscyplinowani będą wszyscy kierowcy łamiący przepisy drogowe; szczególną uwagę funkcjonariusze zwrócą na tych, którzy przekraczają dozwoloną w terenie zabudowanym prędkość.
     Akcja prewencyjna przeprowadzana zostanie także w szkołach wśród najmłodszych uczniów. Podczas spotkań z policjantami poznają oni podstawowe zasady bezpiecznego korzystania z dróg. Jednocześnie policjanci zwracają się z prośbą do rodziców, aby ci jeszcze raz przypomnieli swoim pociechom o zachowaniu szczególnej ostrożności podczas przekraczania jezdni.
OP
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • mam propozycję, która szybko się zwróci. Ostatnio w godzinach nocnych gromady dresiarzy urządzają sobie wyścigi po przelotowych ulicach Elbląga. Piszczą opony, raz nawet widziałem nieudolny pościg radiowozu za piratem. proponuję tanie rozwiązanie - zainstalować fotorejestratory w kilku kluczowych miejscach / ogólna, plac jagiellończyka/ a dresiarzom rachuneczki przysyłać wprost do domu z punktami karnymi. Panie Komendancie Policji i Prezydencie co wy na to.
Reklama