UWAGA!

Więcej patroli na rozpoczęcie roku

Wzmożone patrole i kontrole drogowe w okolicach szkół zapowiadają elbląscy policjanci. Dzięki ubiegłorocznej akcji podczas pierwszego tygodnia nauki policja w Elblągu nie odnotowała żadnego wypadku z udziałem zmierzających do szkoły nieletnich.

Od 3 do 7 września w okolicach szkół i przedszkoli elbląska policja wystawi patrole, których zadaniem będzie zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa dzieciom przechodzącym przez jezdnię. Dyscyplinowani będą wszyscy kierowcy łamiący przepisy drogowe; szczególną uwagę funkcjonariusze zwrócą na tych, którzy przekraczają dozwoloną w terenie zabudowanym prędkość.
     Akcja prewencyjna przeprowadzana zostanie także w szkołach wśród najmłodszych uczniów. Podczas spotkań z policjantami poznają oni podstawowe zasady bezpiecznego korzystania z dróg. Jednocześnie policjanci zwracają się z prośbą do rodziców, aby ci jeszcze raz przypomnieli swoim pociechom o zachowaniu szczególnej ostrożności podczas przekraczania jezdni.
OP
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • mam propozycję, która szybko się zwróci. Ostatnio w godzinach nocnych gromady dresiarzy urządzają sobie wyścigi po przelotowych ulicach Elbląga. Piszczą opony, raz nawet widziałem nieudolny pościg radiowozu za piratem. proponuję tanie rozwiązanie - zainstalować fotorejestratory w kilku kluczowych miejscach / ogólna, plac jagiellończyka/ a dresiarzom rachuneczki przysyłać wprost do domu z punktami karnymi. Panie Komendancie Policji i Prezydencie co wy na to.
Reklama