UWAGA!

Większy McDonald’s w rozbudowanych „Ogrodach”

 
Elbląg, Większy McDonald’s w rozbudowanych „Ogrodach”

Sieć McDonald’s podpisała umowę najmu w rozbudowywanym Centrum Handlowym „Ogrody” w Elblągu, którego inwestorem jest CBRE Global Investors. Restauracja sieci obecna w istniejącym centrum, po rozbudowie znajdzie się w nowej strefie restauracyjnej. „Ogrody” są już skomercjalizowane w 60 proc. Ponowne otwarcie obiektu po rozbudowie i modernizacji planowane jest na 2014 r.

McDonald’s posiada w Polsce 304 restauracje w ponad 120 miastach, zatrudniając ponad 16 000 pracowników i obsługuje pół miliona klientów każdego dnia. Od kilku lat sieć realizuje kompleksowy program zmiany wystroju swoich restauracji w Europie. Nowy lokal w „Ogrodach” zostanie zaprojektowany przez specjalistów od wzornictwa wnętrz i będzie wykończony zgodnie z nowymi standardami sieci. Restauracja o powierzchni 148 mkw. znajdzie się w nowej części galerii, w strefie restauracyjnej usytuowanej na pierwszym piętrze.
       – McDonald’s jest obecny w Ogrodach już od 11 lat. Cieszymy się, że będzie najemcą w naszym centrum także po rozbudowie – mówi Krzysztof Bocianowski, Head of Asset Manangement Poland z firmy CBRE Global Investors, która jest inwestorem „Ogrodów”.  Restauracja McDonald’s jest bardzo ważnym elementem oferty gastronomicznej, którą, zgodnie z oczekiwaniami elblążan, po rozbudowie znacznie rozszerzymy. Z naszych badań wynika, że już teraz aż 33 proc. klientów z Elbląga korzysta z oferty restauracyjnej wyłącznie w „Ogrodach”, a po rozbudowie odsetek ten znacznie wzrośnie.
       – Centra handlowe to dla McDonald’s jeden z kluczowych obszarów rozwoju sieci w Polsce. – mówi Krzysztof Kłapa, dyrektor ds. korporacyjnych McDonald’s Polska. – Obecnie obejmuje ona już ponad 300 lokali, z czego kilkadziesiąt działa w takim właśnie otoczeniu. Mamy nadzieję, że nowy lokal McDonald’s spotka się z jeszcze większym niż dotychczas zainteresowaniem klientów CH „Ogrody”.
       Poziom komercjalizacji podlegających rozbudowie i modernizacji „Ogrodów” sięga już 60 procent. W obiekcie znajdą się między innymi: Carrefour, H&M, marki Grupy LPP, New Yorker, RTV Euro AGD, Deichmann, Rossmann. Dla klientów rozbudowanego Centrum też nową ofertę rozrywki i spędzania wolnego czasu – multipleks oraz liczne restauracje i kawiarnie.
       Pierwszy etap rozbudowy rozpoczął się 1 lutego tego roku, a otwarcie „Ogrodów” w nowej odsłonie nastąpi w 2014 r. Inwestorem jest spółka CBRE Global Investors, a za rozbudowę i komercjalizację odpowiada firma Acteeum Central Europe. Komercjalizację wspiera CBRE. Generalnym wykonawcą pierwszego etapu rozbudowy obiektu jest PORR Polska. Autorem projektu architektonicznego jest pracownia ESA.
      
informacja nadesłana
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama