UWAGA!

Wielkanoc 2013 – świąteczne dania z Nowej Holandii

2013-03-14
08:36
 
Wielkanoc 2013 – świąteczne dania z Nowej Holandii

Wielkanoc już za trzy tygodnie! Catering Nowej Holandii zaprasza do składania zamówień na tradycyjne świąteczne dania oraz wypieki przygotowane w pracowni cukrowniczej. Firma gwarantuje najwyższą jakość oferowanych dań, atrakcyjne ceny i dostawę do domu na własnych półmiskach z dekoracjami.

- Tradycyjne smaki polskich kuchni znajdą Państwo w naszym menu przygotowanym na czas tegorocznej Wielkanocy. Przyjmujemy zamówienia na niedzielne śniadanie, dania na rodzinny obiad lub zamówienia na wieczorne spotkania w gronie znajomych. Jak co roku przygotowaliśmy także ofertę dla osób wyjeżdżających na święta poza Elbląg – zamówienia możemy przygotować w specjalnych pojemnikach do odgrzania i przygotowania posiłku u rodziny lub w wynajętej kwaterze nad morzem – informuje Jacek Łazuka, szef gastronomii Nowej Holandii. Zapytania o cennik i menu dań na Wielkanoc prosimy kierować na adres nowaholandia@nowaholandia.pl.
      
       Wielkanoc to również czas rocznic ślubu par, które rok temu powiedziały sobie „Tak”. Organizując spotkanie rodzin w rocznicę tego wydarzenia proponujemy skorzystanie z naszej oferty cateringowej lub wynajęcie sali restauracyjnej w świąteczny wieczór. Więcej informacji pod numerem telefonu 507 247 247.
      
       Nowa Holandia życzy Państwu spokojnych przygotowań do świąt zapraszając do skorzystania z oferty cateringowej „Wielkanoc 2013”.
      
       Nowa Holandia
       Catering na Wielkanoc 2012
       tel. 507 247 247
       tel. 55 233 89 90
       e-mail: nowaholandia@nowaholandia.pl
      
      
------------ Reklama -----------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej