UWAGA!

Wielkie otwarcie nowej cukierni

 
Wielkie otwarcie nowej cukierni

W sobotę (21 kwietnia) o godz. 10 odbędzie się otwarcie drugiej Cukierni Sowa w naszym mieście. Nowy punkt mieści się przy ul. Rzeźnickiej na Starówce.

- Z myślą o naszych klientach otworzyliśmy drugi punkt w Elblągu – mówi Dorota Ostachowska, która od ponad 10 lat prowadzi Cukiernię Sowa. - Nowy punkt znajduje się w klimatyzowanej, dużej sali. Drugi punkt mieści się przy ul. Hetmańskiej 5/13 w Elblągu - dodaje.
       Cukiernia Sowa słynie z pysznych ciast i tortów przygotowywanych na wszystkie imprezy okolicznościowe, m.in. tym wesela, imieniny, urodziny, chrzciny, komunie i inne. Smaczne wyroby uświetnią rodzinną uroczystość i zachwycą wszystkich zgromadzonych gości nie tylko smakiem, ale także apetycznym wyglądem.
       W Cukierni Sowa zamówisz torty, wybierzesz smak, kształt i wagę, a także dodatkowe ozdoby. Dzięki temu tort weselny, czy też urodzinowy stanie się wyjątkową ozdobą Twojego stołu.
       Cukiernia zaprasza na wspaniałą kawę własnej receptury, która nazywa się mieszanka Sowy. Klienci mogą zamówić ją na miejscu lub na wynos. Cukiernia Sowa proponuje "kawę w locie", którą można delektować się na spacerze po Starówce.
      
       Cukiernia Sowa
       Elbląg, ul. Rzeźnicka 4/6
       Elbląg, Hetmańska 5/13
       tel. 514-217-218
      
www.sowa-cukiernia.com.pl.
      
-------------- Reklama -------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie