UWAGA!

Wielkie Serce dla szpitala wojewódzkiego

 Elbląg, Wielkie Serce dla szpitala wojewódzkiego
(fot. nadesłane)

Tego samego dnia: Nobel w dziedzinie medycyny i… nagrody dla najlepszych placówek medycznych Warmii i Mazur. Tym samym do największego elbląskiego szpitala, dzięki głosom czytelników Gazety Olsztyńskiej i Dziennika Elbląskiego, trafiło kolejne już „Wielkie Serce” w kategorii „Najbardziej popularna placówka medyczna”.

Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu został zwycięzcą plebiscytu „Wielkie Serce” organizowanego dorocznie przez redakcje Gazety Olsztyńskiej i Dziennika Elbląskiego. Symboliczną statuetkę odebrała w poniedziałek (4 października) na Zamku w Olsztynie Bożena Ropelewska, dyrektor ds. pielęgniarstwa.
       W plebiscycie głosowali czytelnicy „Gazety Olsztyńskiej” i „Dziennika Elbląskiego”. Łącznie nadesłano ponad 11 tysięcy kuponów. Głosowano też w kategoriach: najbardziej przyjazna apteka, najpopularniejsza pielęgniarka, najpopularniejsza położna, najpopularniejszy lekarz rodzinny oraz najpopularniejszy specjalista.
      
Anna Kowalska, Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • powinni skierować na obserwację tych z 11.000 którzy głosowali na WSZ!!!!! To chyba jakaś pomyłka!!!!! Szpital gdzie pacjent "przeszkadza" im pracować !!!!!
 • ?????. .. hmm. ..
 • Gratulacje! Ludzie narzekają, a wszędzie jest tak samo! Zależy jaki pacjent sie trafi!
 • najwięcej pracowników to i głosów najwięcej
 • Ludzie, czy wy powiarowaliście !! Przecież tam traktują człowieka jak przedmiot, oni pracują w/g ISO (Międzynarodowa Organizacja Normalizacyjna), a tam najważniejsze są wytyczne i "papierki" a nie człowiek. Ciekawa ile WSZ zatrudnia ludzi, czyżby 11tys to suma pracowników i ich rodzin ?????
 • zgadzam sie ten szpital niezasługuje na nagrody u nich liczy sie ilosc a nie pacjet jak w maszynie i cos mnie trafia jak słysze znów wyróżnieni
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  sasiadka elblaga(2010-10-07)
 • takie głosowania to głupota najwyższego lotu. wszyscy daja sobie popracowac - jedni wypełniaja "losy" na dyzurach dzieki ktorym ci co licza je mają zajęcie. szał ciał. arogancja dowodzącej szpitalem rośnie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  NIE GRATULUJE - UBOLEWAM(2010-10-07)
 • WSzZ spadł "na psy" Pani Gelert wdała sie w politykę i zapomniała o człowieku - pacjencie. Tam liczy sie tylko efekt ekonomiczny, pozbywa sie niewygodnych oddziałów nie zatrudnia sie nowej wysoko specjalistycznej kadry. Dobrzy fachowcy odchodzą. Czy pani Gelert niewidzi co sie dzieje na jej własnym podwórku? TEN SZPITAL NIE ZASŁUGUJE NA ZADNA NAGRODĘ.
 • Wielkie serce ale nie dla dzieci!!!!! Już niedługo szpital pozbędzie się pediatrii bo nie przynosi Pani Gelert dochodów !!!!! Drogie matki wasze dzieci nie będą miały się gdzie leczyć !!!!
 • Jestem pracownikem, a le nie wypełniam kuponów, nie słyszałam też, zeby inni pracownicy wypełniali. A dlaczego?> Dlatego, z e takie nagrody nie przynosża korzyści, ani zysku zwykłym praconikwom, wiec po co sie o to starac, o co posądzają nas przedmówcy?????
 • Po tym, jak niespodziewanie straciłam przytomność w przychodni rejonowej, byłam na oddziale ratunkowym, przeżycie koszmarne, załoga dyskutująca na tematy osobiste i towarzyskie przy aromatycznie pachnącej kawce, długie oczekiwanie na dyżurnego neurologa i natrętne pytania o zakres mojej pracy zawodowej - najbardziej istotne czy pracowałam przy biurku/???/, leżenie pod kroplówka w bardzo zimnej koedukacyjnej sali, bez przykrycia, po czym wywieziono mnie osłabioną i oszołomioną lekami, na wózku na korytarz, kazano wstać i radzić sobie samej. Nigdy więcej do takiego szpitala brr.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  marBino(2010-10-07)
 • do. .. bez podpisu. .. nie przynosza zysku. .. no juz sie tam wszyscy nauczyli TYLKO DLA ZYSKU PRACOWAC- a pytam po co tam poszliści - to nie praca - to SŁUŻBA ZDROWIU I LUDZI- KOSZMARY TAM PRACUJA
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  OSZOŁOMNIONY GŁUPOTA(2010-10-07)
Reklama