UWAGA!

Willa Dentika – nowa klinika stomatologiczna w Elblągu

2016-01-11
Aktualizowany 2016-01-16 08:00
 

W naszym mieście działalność rozpoczęła jedna z najnowocześniejszych klinik stomatologicznych w Polsce. Mieszcząca się przy ulicy Saperów 8 Willa Dentika stawia na kompleksową i długofalową opiekę nad pacjentami, dla których wygląd zewnętrzny oraz zdrowie jest ważnym elementem życia prywatnego i zawodowego. Zespół młodych stomatologów, najnowszy sprzęt oraz komfortowo przygotowane wnętrza wyznaczają nowy standard usług stomatologicznych w Elblągu. Do końca stycznia konsultacja przed leczeniem jest bezpłatna. Zapraszamy do rejestracji wizyt.

Willa Dentika to nowo wybudowana, prywatna klinika stomatologiczna, której głównym atutem jest najnowszy sprzęt oraz starannie dobrany zespół młodych stomatologów otwartych na zmieniające się oczekiwania pacjentów. Wnętrza Willa Dentika zaprojektowano tak, aby spełnić najwyższe standardy gwarantując jednocześnie pacjentom komfort i wygodę. Stomatolodzy w Willa Dentika dysponują nowoczesną aparaturą diagnostyczną, która umożliwia trafne rozpoznanie procesu chorobowego, nowoczesne technologie stosowane w Willa Dentika łączą skuteczne leczenie z doskonały efektem estetycznym tak ważnym w życiu prywatnym ale jeszcze bardziej w naszych relacjach zawodowych.
      
       Od początku działalności Willa Dentika uruchamia własną nowoczesną pracownię rentgenowską, wyposażoną tylko w cyfrowe rozwiązania. Unikalny, kompletny system CAD/CAM zapewnia estetyczną, pełnoceramiczną odbudowę uzębienia w Willa Dentika. Jest to rewolucja w dziedzinie protetyki i jako pierwsi w regionie oferujemy naszym pacjentom wykorzystanie tego systemu. Dodatkowo pracownia diagnostyczna Willa Dentika wyposażona jest w tomograf komputerowy, pantomograf i cefalostat cyfrowy oraz urządzenie do cyfrowego wykorzystania zdjęć punktowych.
      
        Zapewnia to komfort wykonania kompleksowej diagnostyki w jednym miejscu. Willa Dentika stawia na nowoczesną technologię obrazowania 3D, dzięki której na miejscu można zaprojektować, wyprodukować i osadzić całą gamę nowych wypełnień ceramicznych i kompozytowych m.in. inlaye, korony, licówki. Połączenie nowoczesnej stomatologii i pracowni protetycznej 3D w jednym miejscu znacząco skraca proces wykonywania prac protetycznych. Warto podkreślić, że przy wykorzystaniu możliwości oprogramowania 3D nowa odbudowa zęba posiada znakomitą estetykę, większą wytrzymałość i precyzję w porównaniu z dotychczasowymi technikami.

 


       Zapraszamy Państwa rodziny do Willa Dentika. 
       Do końca stycznia konsultacja lekarska przed leczeniem bezpłatna
      
      

                        Willa Dentika
       Nowoczesna stomatologia i pracownia protetyczna 3D
       Elbląg, ul. Saperów 8
       poniedziałek – piątek, 09:00-19:00
       rejestracja telefoniczna 55 623 07 70 oraz 508 336 676
       www.willadentika.com

        
---------Reklama--------

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej