UWAGA!

Wiosenne porządki radnego Lecyka

Idzie wiosna, pora na porządki. Radny Prawa i Sprawiedliwości Zenon Lecyk przyjrzał się sali sesyjnej i wskazał, co powinno być odkurzone, tak by miejsce obrad nabrało świeżości. I oddawało powagę podejmowanych tam decyzji. A to wszystko zarejestrowały kamery Telewizji Elbląskiej.


      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Tu akurat ma racje!
 • Widać Vectra nie jest obiektywna, to tak samo gdyby sąd był na dworcu. Niektóre miejsca powinny spełniać warunki, aby utrzymać powagę. Nie głosowałem na PIS ale coraz bardziej podoba mi się. W Pół roku zrobił więcej niż PO przez osiem lat. Tak trzymać.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  15
  16
  Polak_z_Elbląga(2016-03-21)
 • a czymś pożytecznym dla obywateli to się zajmiesz ? swoją drogą dziwi mnie jak ludzie mogą na niego głosować w końcu Elbląg jest mały i każdy wie o nim wszystko
 • Ciśnie się na usta, czy nie ma poważniejszych tematów. .. ! A jednak ne sposób przejść do poważnych tematów, jeśli przed oczami chaos i to w niezłym wydaniu. Swoją drogą, to wiele jest do zmiany patrząc z " pańskiego punktu widzenia, siedzenia " w owym czasie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  2
  pampi-ZAWADA(2016-03-21)
 • byloby jeszcze lepiej, gdyby radny zauwazyl też tematy do poprawy poza flagami w Ratuszu, a obok swojej firmy Alstrom na ul Stoczniowej : 1/ brak miejsc parkingowych dla pacjentow przychodni rechabilitacyjnej 2/ brak miejsc parkingowych dla pracowników innych firm niż Alstrom w tym rejonie, ktorzy parkują auta wszedzie oprócz drzew 3/ ograniczenie predkości na Stoczniowej i Sprawy Elbląskiej przy skrzyzowaniu, gdzie jest przychodnia. . Bedzie z tego na pewno więcej pożytku
 • Eh radny! Najpierw zastanawiał się czy żyrandol nie zagraża jego życiu teraz to. .. .? Czym oni się zaimują i do czego mają kompetencje? Eh tylko Elbląga żal, a kompromitacji końca nie widać!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  4
  Kat.Na.Idiotów(2016-03-21)
 • I takich mamy żałosnych Radnych. .. .znalazł wiele problemów, które dla nas mieszkańców sa kluczowe!
 • Wreszcie radny znalazł temat który go zainteresował i czynnie się wykaże.
 • tak to wszystko im przeszkadza a żeby oponę sprawdzić w samochodzie dudy to już nie łaska śmiech na sali ten cały pis, swoich obstawił na stołkach
 • Cóż za sensacyjny materiał;) Radny ma rację, jak się wchodzi do tej sali to uderza zapach kurzu i staroci. Tanie państwo nie znaczy dziadowskie!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  3
  lumiere(2016-03-21)
 • Kocham Pana Panie Lecyk!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  4
  c.ieciorka(2016-03-21)
 • Dlaczego taka krytyka? Zauważył, zwrócił uwagę, zresztą słusznie. Szanujmy siebie i nasze symbole. Jeżeli sami Polacy nie będą tego robić to kto?
Reklama