UWAGA!

Wiosna artystyczna

 Elbląg, W SP 25 rywalizowały dzisiaj dzieci z klas I-III
W SP 25 rywalizowały dzisiaj dzieci z klas I-III

Już po raz dziesiąty odbyła się w Szkole Podstawowej nr 25 "Wiosna Artystyczna". Do konkursu stanęły wszystkie klasy szkolne przygotowując krótkie przedstawienia.

Jak twierdzi dyrekcja szkoły uczniowie wraz nauczycielami bardzo chętnie biorą udział w tym tradycyjnym konkursie i Wiosnę Artystyczną traktują jak święto szkoły.
     - Wszyscy angażują się w tę imprezę, nie tylko nauczyciele - mówi Włodzimierz Mielnicki, dyrektor Szkoły podstawowej nr 25 w Elblągu. - Często jest tak, że to sami uczniowie są autorami i reżyserami przedstawienia a rodzice przygotowują barwne stroje.
     Tematem przewodnim były regionalne legendy w interpretacji własnej. Święto potrwa dwa dni. Dzisiaj rywalizowały ze sobą klasy I -III, jutro klasy starsze. Zwycięskie klasy w nagrodę pojada na przedstawienie do jednego z trójmiejskich teatrów.
DG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Szkoda, że skoro już ktoś wpadł na tak poztywny pomysł nie jest on dzisiaj organizowany na większą skalę (nie tylko szkoła 25 ale i wiele innych elbląskich grup młodzieżowych). Może w końcu elblążanie nie twierdzili by że w Elblągu nic nie jest organizowane i nic się nie dzieje...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    uczennica(2001-05-22)
Reklama