UWAGA!

Wiosna w Twoim domu

 Wiosna w Twoim domu
fot. Michał Skroboszewski

To pora roku, kiedy wszystko budzi się do życia. I dobry moment na to, by upiększyć przestrzeń, którą mamy wokół siebie. Gospodarstwo Ogrodnicze Piotra Zimińskiego zaprasza do siebie. To tam znajdziecie rozłożyste hortensje, pełne barw i rozmiarów bratki, a także uwodzące prostotą stokrotki. Zobacz zdjęcia. 

Polepszają nasze samopoczucie, a ich hodowla to dla wielu duża pasja. Kwiaty to piękny wytwór natury, dlatego wielu z nas chce je mieć wokół siebie. Trzeba jednak pamiętać, żeby wybierać te o jak najlepszej jakości, by przetrwały jak najdłużej.
       W Gospodarstwie Ogrodniczym Piotra Zimińskiego znajdziecie rośliny, które staną się wiosenną ozdobą domu i ogrodu. To tam czekają na Ciebie rozłożyste, pełne kolorów hortensje. Te wdzięczne rośliny wieloletnie mogą od marca do maja stać w domu. Mogą się pojawić na zewnątrz, ale już po "zimnej Zośce", która przypada 15 maja.
       Na wiosnę warto się również skłonić ku bratkom. W Gospodarstwie Ogrodniczym Piotra Zimińskiego znajdziecie również i te kwiaty, pełne barw i kolorów. Od tych klasycznych – białych, zółtych i niebieskich, aż po bordowe, liliowe, krwistoczerwone czy dwubarwne, zarówno te większe, jak i drobnokwiatowe. Na uwagę zasługują bratki wiszące (odmiana cool wave), które bardzo dobrze rosną i mogą być piękną ozdobą niejednego balkonu albo tarasu.

  Wiosna w Twoim domu
fot. Michał Skroboszewski


       Wiosna to również czas, w którym warto pomyśleć o kupnie stokrotek. Te skromne kwiaty świetnie radzą sobie z zimną pogodą i najlepiej się czują na zewnątrz. Ponadto odmiana, którą znajdziecie w Gospodarstwie Ogrodniczym Piotra Zimińskiego nadaje się do... jedzenia. Została zaprojektowana tak, by chętni i ciekawi nowych smaków mogli spróbować kwiatów tej rośliny, np. w sałatce.
      
       Równie ciekawą rośliną jest lak pszonak, który świetnie sprawdzi się np. w kwietniku. Popularny w Anglii czy we Francji, u nas nieco mniej znany. Trzeba tylko pamiętać, że to roślina, która nie zimuje w naszej strefie klimatycznej, ale na tę porę roku można schować ją do chłodnego pomieszczenia.
       Warto odwiedzić Gospodarstwo Ogrodnicze Piotra Zimińskiego, bo tworzą je ludzie, którzy ogrodnictwo znają od podszewki. Coś dla siebie znajdzie tu zarówno ten, który chce kupić kilka roślin, jak i ten, któremu potrzebna jest znacznie większa ilość.
      
      

Gospodarstwo Ogrodnicze Piotr Zimiński
       ul. Druska 15
       Tel: 55 233 77 23
      
       Godziny otwarcia:
       Od poniedziałku do soboty
       Od godz. 8 do 16

      
--------Reklama-------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie