UWAGA!

Wirtualna jazda po nagrody

Ponad 8 tysięcy zł – tu pula nagród w pierwszych w Elblągu mistrzostwach w grę „Colin Mcrae Rally 4”.

„Colin Mcrae Rally 4” to najnowsza symulacja rajdów samochodowych znanej od lat serii. W Polsce zdobyła rzeszę zwolenników. Miłośnicy wirtualnych wyścigów z Elbląga i Malborka będą mogli porównać swoje umiejętności, a przy okazji wygrać atrakcyjne nagrody m.in. kierownicę multimedialną, zestawy bezprzewodowych klawiatur i myszy, markowe obudowy do komputerów oraz wiele gier np. „Toca 2”, „Piraci z Karaibów” oraz oczywiście „Colina 4”.
     Mistrzostwa rozpoczynają się już w piątek 2 lipca. Eliminacje potrwają do 16 lipca. W tym czasie w sklepach Global Technology - w Elblągu przy ul. Armii Krajowej 7-8 oraz w Malborku w Hentrum Handlowym Jagiełło - każdy będzie mógł do woli trenować wirtualną jazdę samochodem. W sklepach stanęły już bowiem specjalne stanowiska do gry.
     - Zagrać może każdy - mówi Jarosław Przyłucki z Global Technology. - Jednak, jeżeli ktoś będzie chciał zagrać o nagrody, to musi wykupić w sklepie lub ściągnąć ze strony www.globtech.pl specjalną kartę rejestracyjną. Jej koszt to symboliczna złotówka. Na tej karcie zapiszemy pięć najlepszych czasów przejazdu. Najlepsi gracze przejdą do finału.
     Finał odbędzie się 17 lipca. Zmierzy się w nim 9 najlepszych graczy.
     Pieniądze zebrane podczas mistrzostw zostaną przekazane Domowi Dziecka w Elblągu.
     - Nie wiem, jaką sumę uda się zebrać, ale na pewno coś od siebie dołożymy i przekażemy wychowankom dobry sprzęt komputerowy - obiecuje Jarosław Przyłucki.
OP
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama