UWAGA!

Witold Bereś i Krzysztof Burnetko w Świecie Książki!

2009-05-21
Aktualizowany 2009-05-25 22:48
Najnowsza książka Witolda Beresia i Krzysztofa Burnetko.
Najnowsza książka Witolda Beresia i Krzysztofa Burnetko.

Spotkaj się z Witoldem Beresiem i Krzysztofem Burnetko – autorami bestselleru „Kapuściński: Nie ogarniam świata”. Księgarnia Świat Książki przy ul. Garbary 23 zaprasza na rozmowę z autorami ich najnowszej książki „Nasza Historia 20 Lat RP.PL”. Spotkanie odbędzie się w najbliższy wtorek (26 maja) o godz. 17.

- Jedyny w swoim rodzaju, barwny portret ostatniego dwudziestolecia. Czym żyliśmy w wolnej Polsce od 4 czerwca 1989? Kronika obejmuje politykę, kulturę, obyczaje, wydarzenia sportowe, najważniejsze problemy i postaci, krążące po kraju dowcipy, czy powiedzenia, nagłośnione przez media. Autorzy utrwalili rok po roku polskie „życie na gorąco": plan Balcerowicza i start giełdy, lustracja i Edyta Górniak na Festiwalu Eurowizji, przyjęcie do NATO, Jedwabne, odejście Papieża, triumfy Małysza... Fakty, anegdoty, wspomnienia, komentarze i niezwykłe zdjęcia - czytamy w jednej z recenzji.
     
     Krzysztof Burnetko – ukończył prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Obecnie dziennikarz „Polityki”. Jest autorem i współautorem kilkunastu książek, w tym kilku napisanych z Witoldem Beresiem w formie wywiadu-rzeki.
     
     Witold Bereś - studiował filmoznawstwo na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Dziennikarz, autor i współautor kilkunastu książek, a także scenarzysta i producent filmowy.
     
     

 


     
     

-------------------- Artykuł sponsorowany ----------------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej