UWAGA!

Wiwat najpiękniejsi!

 
Elbląg, Najpiękniejsi Warmii i Mazur
Najpiękniejsi Warmii i Mazur (fot. Michał Skroboszewski)

Kornelia Gołębiewska została Miss Warmii i Mazur AD 2019. W kategorii nastolatek koronę dla najpiękniejszej otrzymała Kinga Bekier. Po raz pierwszy wybierano również Mistera. Zwyciężył Krystian Wojtkiewicz. Zdaniem czytelników portEl.pl najpiękniejsi to Adrianna Gotowicka i Daniel Grabowski. Zakończyła się gala finałowa w elbląskim teatrze. Zobacz fotorelację, ponad 200 zdjęć!

Przyjechali do Elbląga m.in. z Braniewa, Morąga, Olsztyna, Pasłęka. Harcerka, sportowiec, fanka motoryzacji, fan kuchni azjatyckiej, przyszła pani psycholog, specjalistka w dziedzinie bankowości, IT, iluzjonista. Po co? By powalczyć o koronę lub w przypadku panów - o szal z tytułem dla najpiękniejszych. Dziś (10 marca) w Teatrze im. Aleksandra Sewruka odbyła się gala Miss i Mistera Warmii i Mazur.
       Kandydatki w kategoriach: nastolatki i dorosłe (po 16 pięknych pań w każdej) i panowie (10 przystojniaków) prezentowali się w kilku odsłonach: w strojach sportowych, sukniach ślubnych (panowie w garniturach), w bieliźnie (dorosłe panie). Dlaczego zdecydowali się podjąć takie wyzwanie?
       - Chcę poszerzyć zdolności na scenie, co wykorzystam jako magik - przyznał Daniel Grabowski, jak się okazało Mister Czytelników Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl.
       Panowie wykazali się większym luzem niż panie. Żartowali, wykonywali elementy akrobatyczne, przyznawali się do słabości (podobno w boczki idzie Jakubowi Sójce kuchnia azjatycka - nie potwierdzamy).
       Panie były natomiast olśniewające. Ostatecznie jury zdecydowało: Miss Warmii i Mazur AD 2019 została 19-letnia Kornelia Gołębiewska z Morąga. Najpiękniejszą wśród nastolatek okrzyknięto Kingę Bekier, zaś Misterem Warmii i Mazur został Krystian Wojtkiewicz. 21-latek z Dobrego Miasta, student bezpieczeństwa narodowego na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim przyznał, że w życiu trzeba znaleźć balans: - Kierowanie się sercem czy rozumem? Trzeba dążyć do korelacji.
       Magik z Braniewa najbardziej spodobał się czytelnikom portEl.pl. Daniel Grabowski lubi gotowanie, rysowanie, iluzję, siłownię, akrobatykę i sztuki walki.
       Natomiast Miss Czytelników portEl.pl została 18-letnia Adrianna Gotowicka z Morąga, która swoją przyszłość wiąże z wojskiem.
       Oboje otrzymali vouchery do wykorzystania w Hotelu Elbląg. Podobna nagroda trafi do Wiktorii Wójcik, naszej czytelniczki, która oddała głos w plebiscycie na Miss&Mistera Warmii i Mazur 2019.
      
       Wyniki wyborów Miss&Mistera Warmii i Mazur 2019:
       Miss Warmii i Mazur: Kornelia Gołębiewska
       I vice miss - Patrycja Tracz
       II vice miss - Anita Sawicka
      
       Miss Nastolatek Warmii i Mazur - Kinga Bekier
       I vice miss nastolatek - Julia Brzostek
       II vice miss nastolatek - Karolina Andrzejewska
      
       Mister Warmii i Mazur - Krystian Wojtkiewicz
       I vice mister - Krystian Gostkowski
       II vice mister - Wiktor Zmitrowicz
      
       Miss Publiczności - Kornelia Gołębiewska
       Mister Publiczności - Krystian Wojtkiewicz
      
       Miss Czytelników portEl.pl - Adrianna Gotowicka
       Mister Czytelników portEl.pl - Daniel Grabowski
      
       Był to regionalny finał wyborów Miss i Mistera Polski. Do udziału w dalszych eliminacjach tzw. zielone karty otrzymali: Wiktoria Opalach, Dagmara Smal, Weronika Kinska, Adrianna Gotowicka, Michał Bieluch.
      
      
      
Patronem medialnym wyborów Miss&Mistera Warmii i Mazur była Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama