UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wizyty, wizyty...

Dziś w Elblągu gościły dwie zagraniczne delegacje. Z Siauliali na Litwie przyjechali do naszego miasta przedstawiciele wydziału ochrony środowiska oraz placówek oświatowych tamtejszego miasta, a także członkowie Zarządu. Tego samego dnia gościł w Elblągu także I Sekretarz Handlowy Ambasady Brytyskiej Haward Lattin-Rawstrone.

Delegacja Litwinów przybyła do Elbląga z czterodniową wizytą mającą na celu zapoznanie się z funkcjonującym w naszym mieście programem edukacji ekologicznej oraz z licznymi inicjatywami na rzecz ochrony środowiska, m.in. programem selektywnej zbiórki odpadów oraz cyklicznie organizowanymi imprezami ekologicznymi. Litwini zwiedzą Zakład Utylizacji Odpadów, Oczyszczalnię Ścieków oraz Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Piaskach. Wezmą również udział w IV Sejmiku Ekologicznym, który odbędzie się dziś w Kamienicy Elbląskiej. Również dziś goście będą uczestniczyć w spotkaniu, które odbędzie się w Urzędzie Miejskim, podczas którego prezydent Elbląga Henryk Słonina wręczy wyróżnienia najbardziej aktywnym uczniom elbląskich szkół zaangażowanych w sprawy ochrony środowiska. Wizyta Litwinów finansowana jest ze środków Związku Miast Nadbałtyckich w ramach projektu "Wizyta studyjna - najlepsze praktyki w miastach dotyczące edukacji środowiskowej".
     - Należy nadmienić, że delegacja litewska przyjechała do Elbląga dlatego, gdyż dokonania władz miasta w zakresie ochrony środowiska są widoczne i jednocześnie potwierdzone najwyższym wyróżnieniem w konkursie organizowanym przez Unię Europejską - zaznacza Artur Zieliński, rzecznik prasowy prezydenta Elbląga. - Również w 1999 roku Elbląg otrzymał wyróżnienie Związku Miast Nadbałtyckich, a w 2000 roku zostaliśmy laureatem konkursu "Gmina przyjazna środowisku" organizowanym pod patronatem prezydenta RP.
     Prezydent Elbląga Henryk Słonina spotkał się dziś także z I Sekretarzem Handlowym Ambasady Brytyjskiej Hawardem Lattin-Rawstrone. Celem wizyty było zapoznanie się z realizacją porozumienia z miastem partnerskim Trowbridge. Sekretarz zaproponował prezydentowi Słoninie sfinansowanie wizyty elbląskich przedsiębiorców w Wielkiej Brytanii.
     - Rozmowy na ten temat będą jeszcze prowadzone - mówi Artur Zieliński.
     Gość zwiedził Stare Miasto oraz elbląski port, a na zakończenie wizyty spotkał się z dyrektorem Centrum Informacji Europejskiej i Turystycznej.
IG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama