UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Własna firma - bezpłatne szkolenie

2014-11-13
Aktualizowany 2014-11-13 13:45
Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej przy ul. Bema w Elblągu,
Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej przy ul. Bema w Elblągu, fot. z arch. portEl.pl

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Elblągu Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Olsztynie, organizuje w dniach 24 - 27 listopada czterodniowe zajęcia warsztatowe pod nazwą „Własna firma”. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Zajęcia warsztatowe adresowane są przede wszystkim do osób bezrobotnych oraz osób nie zarejestrowanych, a planujących założyć własną firmę.
      
       Celem warsztatów jest:
       - określenie predyspozycji zawodowych do pracy w charakterze przedsiębiorcy,
       - wyposażenie uczestników warsztatów w wiedzę dotyczącą uruchamiania, prowadzenia i rozliczania działalności gospodarczej.
      
       Termin zajęć: 24 - 27 listopada
      
       Rozpoczęcie zajęć 24 listopada o godz. 10. w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Elblągu, ul. Bema 54 (obok warsztatów szkolnych CKP), I piętro, pok. 103.
      
       Zapisy można zgłaszać telefonicznie pod numerem 55 234 67 83 lub osobiście w siedzibie Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Elblągu ul. Bema 54, pokój 105 (I piętro), od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 – 15.30.
       Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
      
      
---art. sponsorowany---

      
organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl