UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wojewoda apeluje do przedsiębiorców

W związku z odbywającymi się od 8 czerwca do 1 lipca Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej i wiążącym się z nimi wzrostem natężenia ruchu pojazdów na drogach wojewoda Marian Podziewski apeluje do przedsiębiorców, kierowców samochodów ciężarowych oraz przewożących towary niebezpieczne o ograniczenie przewozu tych towarów w okresie trwania Mistrzostw.

W apelu skierowanym do przedsiębiorców Wojewoda napisał:
       „ [...] Apeluję do przedsiębiorców oraz kierowców pojazdów ciężarowych i pojazdów wykonujących przewozy drogowe towarów niebezpiecznych o ograniczenie transportu w tych dniach, w szczególności na drogach krajowych nr 7, 15, 16, 22, 51, 57 i 58, na całej długości ich przebiegu przez teren województwa warmińsko-mazurskiego. W trosce o bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego, zarówno kibiców i turystów, jak i osób, które będą wykonywać swoją pracę, kierując pojazdami ciężarowymi, apeluję o rygorystyczne przestrzeganie obowiązujących przepisów w zakresie ruchu drogowego oraz przewożonych ładunków i materiałów niebezpiecznych.
       Pragnę przypomnieć również o czasowych ograniczeniach oraz zakazie ruchu niektórych pojazdów, wynikających z zapisów Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 31 lipca 2007 roku w sprawie czasowych ograniczeń oraz zakazu ruchu niektórych pojazdów na drogach (DZ. U. 2007, Nr 137 poz. 1040 z późń. zm.).”
      
      
      
      
oprac. mk
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama