UWAGA!

Wojewoda w Elblągu

Wczoraj z wizytą roboczą przebywał w Elblągu wojewoda warmińsko-mazurski Zbigniew Babalski. Wojewoda omówił z prezydentem Elbląga Henrykiem Słoniną m.in. sprawy związane z powstaniem Centrum Informatycznego w Elblągu oraz budową przejścia granicznego w Grzechotkach.

Podczas spotkania z prezydentem Elbląga Henrykiem Słoniną, wojewoda Zbigniew Babalski zapoznał się z planami utworzenia Centrum Informatycznego w byłym budynku Urzędu Wojewódzkiego przy ul. Wojska Polskiego. Kolejnym ważnym tematem poruszonym przez wojewodę była budowa przejścia granicznego w Grzechotkach.
     Wojewoda poinformował prezydenta Słoninę, iż został rozstrzygnięty przetarg na wykonanie projektu nowego przejścia granicznego w Grzechotkach. Projekt wykona olsztyńskie biuro w trzech etapach. Dokumentacja ma być gotowa w ciągu 10 miesięcy. Wojewoda przekazał również informację, że otrzymał z Sankt Petersburga pismo powiadamiające o rozpoczęciu opracowywania projektu przejścia granicznego po stronie rosyjskiej Mamonowo II.
AK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Dlaczego projrekt ma wykonywać firma z Olsztyna ? czyżby w Elblągu nie było takiego biura? To Elbląg ma 20 % bezrobocie ( dzięki badzo trafnem podziłowi administracyjnemy kraju ). Jeżeli myślimy wspólnie o utrzymaniu Elbląga na mapie Polski to decyzje lokalne ni poeinny wymykać się nam z rąk. Jeżeli wykonastwo będzie miała również firma z Olsztyna to już wszystk jasne.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    ELBLĄŻANIN(2001-05-11)
  • o tym kto to bedzie autorem projektu decyduje przetarg prawdopodobnie elblascy projektanci nie startowali albo przegrali
Reklama