UWAGA!

Wojsko na targach pracy

Elbląg, Na targach pracy promować się będzie także wojsko
Na targach pracy promować się będzie także wojsko (fot. archiwum 16 PDZ)

Wśród pracodawców, którzy wezmą udział w VI Elbląskich Targach Pracy (7 października), znajdzie się 16 Pomorska Dywizja Zmechanizowana. Na specjalnym stoisku promocyjnym będzie można uzyskać informacje m.in. związane z naborem do pełnienia zawodowej służby wojskowej.

Wojsko stawia się na targach regularnie na podstawie porozumienia o współpracy „Pakt na rzecz aktywizacji elbląskiego rynku pracy i edukacji”, zawartego pomiędzy Dowódcą 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej a prezydentem Elbląga.
     Realizuje także w ten sposób zadania promocji zawodowej służby wojskowej.
     Jutro (7 października) w trakcie VI Elbląskich targów Pracy w Centrum sportowo-Biznesowym stanie stoisko przygotowane przez 16 batalion dowodzenia w Elblągu, 9 Brygadę Kawalerii Pancernej w Braniewie oraz Wojskową Komendę Uzupełnień w Elblągu.
     - Tam będzie można uzyskać informacje na temat naboru do pełnienia zawodowej służby wojskowej, szkolnictwa wojskowego, wymagań które winni spełniać kandydaci oraz miejsc i kolejności załatwiania formalności związanych z podjęciem służby i nauki w wojsku – zapowiada mjr Zbigniew Tuszyński, rzecznik prasowy 16 PDZ. - W targach wezmą także udział przedstawiciele korpusu szeregowych zawodowych, którzy już pełnią służbę zawodową w naszych jednostkach i chętnie podzielą się informacjami i odpowiedzą na wszelkie pytania. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do naszego stoiska.
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama