UWAGA!

WOŚP czeka na fanty na licytacje

 Elbląg, WOŚP czeka na fanty na licytacje

12 stycznia odbędzie się 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ale już teraz rozpoczęła się zbiórka fantów na licytacje. Elbląski sztab WOŚP uruchomił również stronę najbliższego finału.

Jak już informowaliśmy, organizacji 28. Finału WOŚP w Elblągu po raz kolejny podjęła się Szkoła Podstawowa nr 11. - Inicjatywy Jurka Owsiaka nikomu nie trzeba przedstawiać. Każdego roku, w jedną karnawałową niedzielę w całej Polsce oraz wielu miejscach świata odbywają się koncerty, wydarzenia artystyczne, a na ulice miasta wyruszają grupy barwnych wolontariuszy z charakterystycznymi puszkami. Tegoroczny temat finału: „Będziemy zbierali pieniądze na zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej – informuje Bogusław Milusz, szef elbląskiego sztabu WOŚP.

10 grudnia rozpoczęła się zbiórka fantów na licytację WOŚP Elbląg, ruszyła również strona internetowa elbląskiego finału, na której będzie można wylicytować najróżniejsze ciekawostki.

- Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przy Szkole Podstawowej nr 11 w Elblągu zwraca się do Państwa z prośbą o przekazywanie fantów na loterię WOŚP. Może to być dosłownie wszystko (zabawki, gry, słodycze, przedmioty okolicznościowe, upominki, gadżety, książki, koszulki, płyty itd.) ale również usługi np. kosmetyczne, motoryzacyjne, fotograficzne itp. Czekamy na Was! - informuje elbląski sztab WOŚP.

Fanty można dostarczać do Szkoły Podstawowej nr 11 przy ul. Korczaka 34 (do sekretariatu od poniedziałku do piątku w godz. 9-17) lub do Regionalnego Centrum Wolontariatu przy ul. Związku Jaszczurczego 17/26 (od pon. do piątku w godz. 9-16) i to aż do 12 stycznia, czyli dnia 28. Finału WOŚP.

 

red. na podst. informacji nadesłanej

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama