UWAGA!

WOŚP na starówce

 Elbląg, WOŚP na starówce
(fot. WOŚP Elbląg)

Do godz. 19 na koncie elbląskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy było już ponad 330 tysięcy złotych. Gra główna scena na starówce, o godz. 20 odbędzie się Światełko do Nieba. Zobacz zdjęcia.

Na ulicach Elbląga kwestuje ponad 400 wolontariuszy, którzy zbierają datki na walkę z sepsą. A w sztabie WOŚP w Ratuszu Staromiejskim trwa liczenie już dostarczonych tu puszek. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku elblążanie przekazali na WOŚP rekordową sumę 422 tysięcy złotych. Organizatorzy akcji liczą na pobicie tego wyniku.

Z Orkiestrą jak co roku zagrał także ksiądz Kazimierz Klaban i wierni z polskokatolickiej parafii Dobrego Pasterza z ul. Warszawskiej, którzy przekazali datki z tacy na rzecz WOŚP. A godz. 14 ruszyła główna scena elbląskiego WOŚP na starówce. Jako pierwszy wystąpił zespół Karmen, od godz. 15 na scenie śpiewają Szalone i Szalone Małolaty, o godz. 16 wystąpi Fumez, o 17 - Blind Box, o godz. 18 – The Nierobbers, a o godz. 19 – Etna Kontrabande. O godz. 20 odbędzie się Światełko do Nieba. Tuż obok sceny swoje motocykle rozstawili członkowie klubu White-Red Riders Poland, nie zabrakło również amerykańskich aut.

Między koncertami trwają licytacje. Można też cały czas licytować przedmioty wystawione przez elbląski sztab WOŚP na Allegro. Najwyższą cenę - 1725 zł – obecnie ma voucher dla samochodowy detaling, 1225 zł to cena za złotą kartę do parku rozrywki Nowa Holandia, a 1136 zł kolacja z senatorem Jerzym Wcisłą.

Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl również wystawiła swoje gadżety. Voucher na artykuł sponsorowany przebił już wartość 660 zł, a czapka „Niezły aparat” z logo portElu - 155 zł. Można także licytować kalendarze Fotka Miesiąca oraz voucher do serwisu NaWynos.

red.

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama