UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

"Wspólne Braniewo" zaprasza kandydatów na radnych

Nie godząc się na bierną postawę włodarzy miasta Braniewo wobec potrzeb mieszkańców, widząc potrzebę głębokich zmian w mieście, powstał Komitet Wyborczy „Wspólne Braniewo". Jego inicjatorem jest Wojciech Penkalski wraz z grupą ludzi o zbieżnych poglądach.

Chcemy poprawy życia braniewiaków poprzez wprowadzenie nowej jakości w służbie obywatelom i miastu.
       Dzisiejsze Braniewo nie daje możliwości rozwoju dla swoich mieszkańców, nie wsłuchuje się w ich potrzeby. Wręcz przeciwnie – utrudnia działania dla ludzi z inicjatywą, którzy chcą coś zrobić. Komitet Wyborczy Wspólne Braniewo stawia sobie za cel miasto wspólne, otwarte na wszystkie grupy społeczne, miasto służące swoim obywatelom. Chcąc mieć realny wpływ w kształtowaniu realiów miasta postanowiliśmy wystartować w tegorocznych wyborach samorządowych.
       Zapraszamy ludzi aktywnych w swoich środowiskach, chcących kandydować do Rady Miasta z ramienia naszego Komitetu.
       Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na adres: wspolnebraniewo@wp.pl
      
Wojciech Penkalski, KW Wspólne Braniewo
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama