UWAGA!

Wspomnienie o Piotrze Ziółkowskim

 Wspomnienie o Piotrze Ziółkowskim

We wtorek (4 maja) odszedł nagle Piotr Ziółkowski, nasz niezawodny kolega, współpracownik, szef. Kochał swoją rodzinę, cenił przyjaźń i koleżeństwo, znał wartość pracy zawodowej i społecznej.

Rodowity elblążanin, urodzony 26 lipca 1959 roku. Był absolwentem Wydziału Mechaniczno-Technologicznego Politechniki Gdańskiej.

Zawodowo związany z energetyką. Z ambicją i uporem przeszedł wszystkie stopnie zawodowe, od elektromontera zaczynając. W stopniach rozwoju zawodowego obejmował stanowiska nadzoru, kierownicze i dyrektorskie. Pracował w Zakładach Mechanicznych „ZAMECH” w Elblągu, Elbląskich Zakładach Energetycznych S.A., Tramwajach Elbląskich i Energa Operator S.A.

Bardzo oddany był pracy na rzecz stowarzyszeń zawodowych. Pełnił funkcję Prezesa Stowarzyszenia Elektryków Polskich, a w ostatnich latach Prezesa Federacji Stowarzyszeń Naukowo Technicznych w Elblągu przy Naczelnej Organizacji Technicznej NOT. W swojej pracy społecznej w Stowarzyszeniu SEP pomagał młodym ludziom. W Elbląskim Klubie Rotary angażował się w pracy szczególnie w pomocy dzieciom.

Reprezentował również środowisko elbląskich inżynierów w Warmińsko-Mazurskiej Okręgowej Izbie Inżynierów w Olsztynie, będąc naszym delegatem przez dwie kadencje. Pracował nieprzerwanie do ostatniego dnia. Człowiek z charakterem.

Zawsze życzliwy, pomocny, koleżeński. Żegnaj Piotrze.

 

Koleżanki i Koledzy z Federacji Stowarzyszeń Naukowo Technicznych w Elblągu przy NOT.

 

--- Wspomnienie -----

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie