UWAGA!

Wybierz najlepszych

2013-10-11
Aktualizowany 2013-10-16 09:00
 

Chcesz szybko zdać prawo jazdy? Zrób to sprawnie i bez dodatkowego stresu – spróbuj w ośrodku szkolenia kierowców Elita. Za nim stoją konkretne liczby, a także ludzie, którzy ciężko pracują na taki wynik. Elita może pochwalić się największym procentem zdawalności egzaminów państwowych na kat. B za rok 2012, a także pierwsze półrocze 2013 r. Kurs w Elicie to także atrakcyjna cena – do 21 października, a także za ten, który będzie organizowany w kolejnym terminie zapłacisz 990 zł. Dodatkowo jeżeli przyprowadzisz ze sobą drugiego kursanta – otrzymasz 40 zł rabatu!

Jedź z najlepszymi
       Ruszasz, a samochód gaśnie, za późno włączasz kierunkowskaz, nie wiesz który pas zająć, a parkowanie wydaje się koszmarem – pierwsze kroki jako kierowca nigdy nie są łatwe. Dlatego tak ważne jest, aby wybrać doskonałych nauczycieli, takich, którzy nie tylko nauczą Cię wszelkich czynności, ale zmotywują i będą wspierać na każdym kroku. Właśnie takie osoby znajdziesz w ośrodku szkolenia kierowców Elita.
      
       Nie musisz się bać
       Droga do tego, aby zostać kierowcą jest pełna wybojów – pierwsze czynności sprawiają sporo trudności, dlatego tak bardzo istotne jest, aby Ci, którzy będą Cię tego uczyć byli nie tylko profesjonalistami, ale i ludźmi, którzy będą wspierać i sprawią, że strach i niepewność wyparują wraz z pierwszym ruchem za kierownicą. Ośrodek szkolenia kierowców Elita oferuje swoim kursantom pomoc na każdym kroku, również i w załatwianiu wszelkich formalności, od zaświadczenia lekarskiego, przez wyjaśnienie jakie dokumenty są konieczne przy zakładaniu Profilu Kandydata na Kierowcę (tzw. PKK), objaśnianiu nowych zasad egzaminu teoretycznego, aż po darmowe materiały do nauki teorii. 
      
       Lata pracy, lata doświadczenia

 

 W swoich szeregach ma najlepszych instruktorów, którzy od podszewski znają drogowy świat. Każdy kursant ma możliwość wyboru osoby, z którą będzie uczył się jeździć. To ona zaopiekuje się nim na czas kursu, zagwarantuje dojazd do miejsca wskazanego przez przyszłego kierowcę oraz odwiezie po skończonej lekcji. Dodatkowym atutem jest fakt, że szkoła zatrudnia dwóch byłych egzaminatorów, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem mogą sprawić, że będziesz mógł poczuć się jak na prawdziwym egzaminie. Obawiasz się, że nauka odbędzie się na innym samochodzie niż ten egzaminacyjny? Spokojnie,ośrodek szkolenia kierowców Elita swoim kursantom oferuje możliwość odbywania kursu na takich samych pojazdach jak te, które obowiązują na egzaminie państwowym.
      
       Więcej szczegółowych informacji znajdziesz na stronie ośrodka.
      
      

Ośrodek Szkolenia Kierowców
       Elita
      

       ul. J.K. Komeńskiego 39
       (Technikum Mechaniczne)
       tel: 500 846 700
      
      
      
-----------Reklama----------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej