UWAGA!

Wyborcze numerki

 
Elbląg, Wyborcze numerki
(fot. archiwum portEl.pl)

Państwowa Komisja Wyborcza rozlosowała numery list poszczególnych komitetów wyborczych. Osiem z nich ma prawo do wystawienia kandydatów do Sejmu w całym kraju.

Poszczególne numery otrzymały: 1. Prawo i Sprawiedliwość; 2. Platforma Obywatelska; 3. Partia Razem; 4. Partia KORWiN; 5. Polskie Stronnictwo Ludowe; 6. Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni; 7. Kukiz'15; 8. Nowoczesna Ryszarda Petru .
       PKW rozlosowała też numery dla komitetów, które zarejestrowały listy w więcej niż jednym okręgu wyborczym, ale w mniej niż połowie wszystkich okręgów. Poszczególne numery otrzymały: 9. JOW Bezpartyjni; 10. Komitet Wyborców Zbigniewa Stonogi; 11. Ruch Społeczny RP 12. Zjednoczeni dla Śląska 13. Samoobrona 14. Komitet Wyborców Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 15. Kongres Nowej Prawicy. Nie wszystkim wyżej wymienionym komitetom udało się zarejestrować listy w okręgu wyborczym.
       Przypomnijmy, że do wyborów parlamentarnych pozostał miesiąc.
      
      
RG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Jak chcecie mieć prawo Koraniczne, zamachy bombowe, gwałty na Polkach to zagłosujcie za PO i Lewicą oni Wam to zapewnią sprowadzając Islamistów !! Skończą się imprezki, piwkowania ( sklepy z alkoholem znikną bo będą niezgodne z ich religią, Podobne wydarzenia mają miejsce w innych częściach kraju. Muzułmanie w Birmingham i Bradford informują pozostałych mieszkańców, że chcą utworzyć strefy w których obowiązuje szariat. Powstał nawet projekt stworzenia „Brytyjskich Emiratów”. W tych miejscach chcą zakazać alkoholu, prostytucji, narkotyków, hazardu, czy nawet koncertów. )
 • Szczęść Boże! Grzesiek, ratuj Polskę!
 • Słuchaj, Polska już w swojej najnowszej historii przyjmowała uchodźców. Pierwsi pojawili się w 1994 roku wraz z wybuchem I wojny czeczeńsko-rosyjskiej. Uciekali przed wojną, ale trudno mówić o wielkim napływie. Tamtego roku wnioski o azyl złożyły zaledwie. .. dwie osoby. A do wybuchu II wojny czeczeńskiej w 1999 roku było ich raptem 181.Prawdziwy boom zaczął się dopiero w XXI wieku. Rekordowy był rok 2013.Wtedy wnioski o azyl złożyło blisko 12,5 tys. obywateli Federacji Rosyjskiej. Głównie Czeczenów. Ale zdecydowana większość i tak wyjechała potem na Zachód. – Pierwsza fala wyjechała do Austrii, Norwegii, Danii. Część z tych, którzy zostali w Polsce, wróciła do Czeczenii. Część udała się do Czech, bo tam mieli rodziny. Z tych prawie 90 tys. uchodźców, którzy przyjechali do Polski zostało tylko 7-8 tysięcy ludzi.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  2
  easyman(2015-09-26)
 • W Elblągu dość komuchów stawiam na Partię KORWIN :)
 • Niestety lewacto mocno jest zakorzenione w umysłach mieszkańców tego miasta. Zwłaszcza jak większość została granatem oderwana od pługa z totalnego "wygwizdowa" gdzie mieli tylko lampy oliwne. Taki prymitywny plebs chwali komuchów. Stają oni w jednym szeregu z tymi ZBRODNIARZAMI którzy bandycko napadli na Polskę 17 września 1939 roku. Solidaryzują się z tymi którzy wymordowali Polską inteligencje w Katyniu, Miednoje etc.
Reklama