UWAGA!

Wybory najpiękniejszej

Elbląg, Agencja "Lider" od lat organizuje konkursy piękności w naszym mieście
Agencja "Lider" od lat organizuje konkursy piękności w naszym mieście

Spośród ponad 70 kandydatek jury wyłoniło 12 dorosłych dziewcząt i 14 nastolatek, które wezmą udział w wyborach Miss Ziemi Elbląskiej 2008 i Miss Nastolatek 2008. Gala odbędzie się 8 marca o godz. 17 w Teatrze im. Aleksandra Sewruka.

Już po raz dwunasty w Elblągu odbędzie się etap regionalny Wyborów Miss Polski, czyli Wybory Miss Ziemi Elbląskiej 2008 i Miss Nastolatek. Po raz dziesiąty jego organizatorem jest Agencja Marketingowo - Reklamowa „Lider”.
     - W listopadzie ub. r. zorganizowaliśmy dwa castingi, na które zgłosiło się ponad 70 dziewcząt – przypominają organizatorzy. – Komisja wyłoniła 12 kandydatek dorosłych i 14 nastolatek, które będą walczyć o koronę dla najpiękniejszej.
     Tegoroczny konkurs Miss Ziemi Elbląskiej i Miss Nastolatek odbędzie się 8 marca o godz. 17 w Teatrze im. Aleksandra Sewruka pod hasłem „Viva Italia”. Przewidziane są cztery wejścia konkursowe i wejście finałowe. Kandydatki będą prezentowały odzież takich firm, jak: Dan Hen Elmar, Avanti Angel Eays, i Prestige O fryzury dziewczyn zadbają fryzjerzy z salonu Ce-Ce, a wizerunkiem zewnętrznym zajmą się specjaliści z salonu Urody Gino Zerubinati. Za bezpieczeństwo na wyborach odpowiedzialna będzie firma „Comandor”. Wszystkie fotografie dziewcząt przygotował Waldemar Bannach, natomiast wszystkie wiązanki przygotowane będą przez kwiaciarnię Azalia.
     W przerwie konkursu, w foyer teatru będzie możliwość degustacji pizzy, a także wina z pizzerii La'capra.
     Gospodarzami wieczoru będą: Anna Sowa i Adam Brinkiewicz.
     Bilety na to wydarzenie będą do nabycia od 20 lutego w kasie teatru w cenie 40 zł.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Reklama