UWAGA!

Wybory u Młodych Demokratów

Elbląg, Wybory u Młodych Demokratów

12 listopada podczas walnego zebrania członków został wybrany nowy zarząd elbląskiego koła Stowarzyszenia Młodzi Demokraci. Po raz kolejny na stanowisko przewodniczącego koła wybrany został Marek Kucharczyk.

Do zarządu wybrani zostali: Bartosz Mateusiak, Kamil Kubasiewicz i Jarosław Rolnicki; do komisji rewizyjnej: Sylwia Spiek, Paweł Kuszner oraz Karolina Warda.
     Natomiast delegatami na zjazd regionu warmińsko-mazurskiego zostali: Sebastian Lisak, Bartosz Mateusiak, Milena Sikorska, Maciej Stasiak, Kamil Kubasiewicz, Jarosław Rolnicki oraz Marek Kucharczyk.
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • zapomniała Pani Szanowna członkini Komisji Rewizyjnej o tegorocznej kolonii letniej? gdzie z takim doświadczeniem na takie stanowisko?
 • kogo to interesuje, te młodziaczki myślą że kiedyś może dojdą do władzy żeby się trochę nachapać żenada
 • Lewacy są zawsze albo głupcami, czyli takimi którzy naprawdę wierzą w lewackie głupoty, albo cwaniakami wybierającymi politykę dla kariery. Ciekawe do której kategorii należą ci ludzie ze zdjęcia. Ja obstawiam, że to druga kategoria.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Inżynier(2008-11-15)
 • a tek moim zdaniem odbiegajac od tematu lecz nawiazujac do zdjecia to w tych Mołdych Demokratach widze dwóch bardzo przystojnych meżczyzn:) Jeden to tak w prawym rogu sie chowa (ten ze szczerym uśmiechem) i Pan na pierwszym planie po lewej stronie ( z mina zastanawiajaca co ja tu robie) :) No tak wkońcu elblążanie:)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Izkaaaaa(2008-11-15)
 • Chyba nie wybieraja tego dla pieniedzy. Do tego trzeba duzo pracy a skoro znalezli sie tu to juz sporo pracy wlozyli
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Izkaaaa(2008-11-15)
 • Koles po lewej zaprezentowal swoja Mlodziezowa Druzyne Demokratyczna napisem na sweterku. Czy to napis reprezentatywny do calej partii?; -)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Klapsik(2008-11-15)
 • Sven Co prawda jestem apolityczny, ale ciekawi mnie zdanie Inżyniera odnośnie prawicowców. Co potrafią prawicowcy? Wypowiedz swoje zdanie, Inżynierze.
 • ladna ta milenka
 • Obserwuje tę organizację już od jakiegoś czasu i muszę przyznać niestety bo nie jestem za PO, że młodzi ludzie bardzo dobrze sobie radzą w Elblągu i mogą być z nich dobrzy politycy w przyszłości o ile oczywiście starsi koledzy z PO ich nie skrzywdzą ideologicznie. Zastanawiam się jednocześnie nad tym gdzie są inne w tym mieście organizacje młodzieżowe???
 • Sven, polecam ci do przeczytanie to: niniwa2.cba.pl
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Inżynier(2008-11-15)
 • Znam większość z nich - ślizgacze.
 • Wiemy, że jest to młodzieżówka PO ale dopóki realizują inicjatywy społeczne to powinno się młodych ludzi wspierać w takich działaniach.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  prof...(2008-11-15)
Reklama