UWAGA!

Wybory za 20 dni. Poznaj kandydatów Nowoczesnej

Wybory za 20 dni. Poznaj kandydatów Nowoczesnej

Nowoczesna Ryszarda Petru, to prawdziwa alternatywa dla obecnej zabetonowanej sceny politycznej. Na elbląskiej liście Nowoczesnej nie ma politycznych spadochroniarzy oraz osób znanych z pierwszych stron gazet, polityków kurczowo trzymających się swoich stołków. To ludzie z misją, zaangażowani w stu procentach w to co robią. Wśród nich jest sześcioro elblążan, oto ich sylwetki.

Łukasz Grużewski
       Obecnie doktorant Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, prowadzi na terenie Elbląga własną działalność gospodarczą w branży informatycznej, lider i koordynator lokalnych struktur.
       www.lukaszgruzewski.pl
      
       Maciej Makuła

       Elbląski lekarz weterynarii, absolwent I Liceum Ogólnokształcącego. Doskonale dzieli swój czas między pracę w przychodni weterynaryjnej a rodzinę. Troskliwy ojciec dwóch synów.
      
      
Agnieszka Banaś
       Niegdyś zawodniczka, obecnie rener sekcji kajakowej Olimpii Elbląg. Od 2011 r. prezes elbląskiego oddziału PTTK. Aktywnie działa na terenie miasta organizując imprezy sportowe.
      
       Arkadiusz Chróścicki
       Lokalny przedsiębiorca, właściciel zakładu mechaniki pojazdowej. Ma bogate doświadczenie zawodowe: nauczyciel, wykładowca, dyrektor Ośrodka Nauki "Edukacja".
      
       Mariusz Dudzik
       Absolwent Politechniki Gdańskiej. Ma za sobą doświadczenie związane z informatyzację służby zdrowia. Elblążanin, właściciel firmy z branży TLS (transport-logistyka-spedycja).
      
       Paweł Sowa
       Obecnie mieszka w Gronowie Górnym, zaś wychowywał się na elbląskiej Zawadzie. Absolwent PWSZ w Elblągu, pracujący jako menadżer makroregionu w dużym belgijskim przedsiębiorstwie.
      
       Maciej Fiedorowicz
       Całe swoje dzieciństwo spędził we Fromborku. Obecnie wraz ze swoją rodziną mieszka w Elblągu. Jest mediatorem sądowym, studiuje Administrację Bezpieczeństwa Publicznego oraz prowadzi własną działalność gospodarczą w branży ubezpieczeniowej.
      
       Ryszard Petru lider Nowoczesnej
       "Do wszystkich rozczarowanych platformą mówię - postawcie na Nowoczesną".

       Ogłoszenie wyborcze finansowane przez KW Nowoczesna Ryszarda Petru.
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)