UWAGA!

Wybrano dyrektora WORD-u

 
Elbląg, Wybrano dyrektora WORD-u
fot. arch. WS

Po tym, jak Zbigniew Lichuszewski został wybrany wicestarostą elbląskim, władze wojewódzkie musiały ogłosić konkurs na stanowisko dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. Pierwszy, na który wpłynęło dziewięć ofert, nie przyniósł jednak rozstrzygnięcia. Ogłoszono więc kolejny, o stanowisko ubiegało się 13 osób, ale rozmowy były prowadzone z sześcioma osobami. Ostatecznie udało się wyłonić nowego szefa tej instytucji.

- Robert Drop będzie pełnił obowiązki dyrektora elbląskiego WORD do czasu powołania nowego dyrektora, lecz nie dłużej niż do końca maja - poinformowało Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego. - Jednocześnie zarząd przyjął rekomendację komisji konkursowej powołania na to stanowisko z dniem 4 maja Marka Fabiańskiego.
       Nowy szef elbląskiego WORD-u jest pracownikiem Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w elbląskiej delegaturze Urzędu Wojewódzkiego. W 2013 r. zasiadał, jako osoba wskazana przez ówczesnego prezydenta i Radę Miejską, jako wiceprzewodniczący w Miejskiej Komisji Referendalnej. 
      
      
mw
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Gosciu trochę nie z tymi papierami ale.....
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  11
  0
  Jdidow(2015-03-31)
 • Ależ zostałam zaskoczona. .. .he he he.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10
  1
  cieciorka(2015-03-31)
 • ten konkurs to fikcja. Od razu było wiadomo że obstawią "swoim"
 • cud. normalnie cud
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10
  1
  zrobiony(2015-03-31)
 • Czy ktoś wie, czy rekomendowany na to stanowisko p. Marek Fabiański, ma coś wspólnego z osobą, która dokonała wpłaty na komitet wyborczy p. Witolda Wróblewskiego - p. Urszulą K. Fabiańską? (taka osoba znajduje się na opublikowanej oficjalnej liście wroblewski.elblag.pl Jeżeli nie to OK, ale jeżeli tak - to resztę sami sobie dopowiedzcie.
 • A jakbyście Wy mieli firmę kim byście obstawiali kluczowe stanowiska "swoimi" czyli tymi których znacie i ufacie im czy ludźmi znikąd ??? Odpowiedzcie sobie na to pytanie a potem komentujcie.
 • Miasto to nie prywatna firma. Gdyby płacił ze swoich mógłby zatrudniać kogo chce, a nie kiedy to my wszyscy na nich płacimy.
 • to robert drop powinien być dyrektorem odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku -facet poza wszelkimi układami
 • To nie prywata że moga obstawiać swoimi. Tak samo jest w urzędach, w firmach czy nawet w sporcie na stanowiskach urzędniczych. Powsadzają papudraków bez odpowiedniego przygotowania bo to kuzyn, siostrzenica, brat szwagra itp a później wychodzą chocki-klocki bo tu nie umie, tu nie wie jak a tu się pomylił a podatnicy utrzymują takiego niekompetentnego nieudacznika z kapelusza.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10
  4
  Wiem-co-jem(2015-03-31)
 • Mam takie pytanie: Czy rekomendowany na dyrektora WORD p. Marek Fabiański ma coś wspólnego z niejaką p. Urszulą K. Fabiańską - która widnieje na oficjalnej liście wpłat na Komitet Wyborczy Witolda Wróblewskiego?
 • " Urzędu Wojewódzkiego " i wszystko jasne ? Są osoby w Polsce, które z " góry " są. .. skazane na sukces, bo. .. ." taki mamy klimat " ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  1
  pampi-ZAWADA(2015-03-31)
 • No i wszystko jasne wystarczyło wejść na stronę wroblewski. elblag. p. i dociec kto z kim i kto kogo? A strefa ekonomiczna dla fabryki mebli tez ma coś z tym wspólnego? Czego to kasa nie potrafi zdziałać. Kto z listy następny?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  1
  selavi(2015-03-31)
Reklama