UWAGA!

Wybuchowa mieszanka, czyli Cleo, Wata i Hey

 
Elbląg, Eddy Wata wśród publiczności
Eddy Wata wśród publiczności (fot. Michał Skroboszewski)

Tegoroczne Dni Elbląga okazały się sukcesem muzycznym i frekwencyjnym. Takiego oblężenia Wyspa Spichrzów nie przeżywała już dawno. Zobacz, jak elblążanie bawili się w niedzielę.

Kto był w sobotę i niedzielę na starówce, ze zdziwienia mógł przecierać oczy: już dawno w jednym miejscu i czasie nie zgromadziło się tak wielu mieszkańców Elbląga, wśród których dominowali młodzi ludzie. Sceptycy i tak pewnie znają powód do narzekań, ale warto podkreślić, że Dni Elbląga przyciągnęły prawdziwe tłumy, spragnione dobrej zabawy i świetnej muzyki. Ludzie cierpliwie pokonywali kolejne metry, przeciskając się przez zatłoczony most czy czekając w ogonku na wejściu na plac koncertowy.
       Publiczność w niedzielę rozgrzali najpierw Donatan i Cleo, zachęcając do wspólnego śpiewania takich przebojów jak „My Słowanie” czy „Brać”, nie zabrakło również wykonania najnowszego utworu „Pełnia”, którzy artyści śpiewają razem z Marylą Rodowicz i pamiątkowej fotki z fanami. Potem na scenę wkroczył Eddy Wata m.in. z przebojem „I love my people”, który szalał nawet wśród publiczności, a cały energetyczny wieczór zakończył legendarny Hey, który w tym roku obchodzi 23. rocznicę działalności.

  Elbląg, Kasia Nosowska i "Hey"
Kasia Nosowska i "Hey" (fot.MS)


       Podobnie jak w sobotę, także w niedzielę, żaden z koncertujących w Elblągu wykonawców nie chciał udzielić nawet krótkiego wywiadu dziennikarzom, całą swoją energię wykorzystując na scenie.
       Swoich umiejętności nie zaprezentowali niestety członkowie Młodzieżowej Orkiestry Dętej ”Liepaja” z Łotwy, którzy mieli wystąpić w niedzielę przed Ratuszem Staromiejskim. Wydarzenie promowane przez Urząd Miejski nie doszło do skutku, bo muzycy dotarli do Elbląga zbyt późno. Jechali do naszego miasta ze Świecia, gdzie startowali w przeglądzie orkiestr dętych, który - jak się dowiedzieliśmy - mocno się przedłużył...
      

RG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama