UWAGA!

Wycieczka z wnukami do Rodzinnego Parku Rozrywki

2013-07-04
12:25
 
Wycieczka z wnukami do Rodzinnego Parku Rozrywki

Dzieci latem spędzają czas „u dziadków” kiedy rodzice pracują? Mamy propozycję jak ciekawie spędzić czas nawet w środku tygodnia bez konieczności organizowania kosztownego wyjazdu nad morze. Nowa Holandia Rodzinny Park Rozrywki to moc atrakcji w jednym miejscu, wielka zjeżdżalnia dla najmłodszych i czas kiedy dziadkowie mogą spokojnie wypić kawę kiedy dzieci się bawią. Zapraszamy – to tylko 10 minut samochodem od centrum Elbląga.

Dzieci także w tym roku będą latem pod Państwa opieką? Wakacje nie muszą być nudne i kojarzyć się z tym samym placem zabaw w Parku Kajki. Rodzinny Park Rozrywki Nowa Holandia zaprasza przez całe lato wszystkie babcie i dziadków wraz z wnukami na wspólny odpoczynek i atrakcje sprawiające, że ten wakacyjny dzień będzie naprawdę zapamiętany.
      
       - Do naszego parku mogą Państwa przyjechać w każdy wakacyjny dzień już przedpołudniem. Największą frajdą dla dzieci jest oczywiście zjeżdżalnia Lew Gigant ale polecamy również wycieczki rowerami wodnymi po sieci kanałów wodnych wokół Nowej Holandii, odwiedziny w zoo, przejście ścieżką edukacyjną i to co latem jest obowiązkowe – lody, gofry i inne desery lubiane przez dzieci - informuje Marcin Maj, menadżer Parku Rozrywki na Nowej Holandii.
      
       Rodzinny Park Rozrywki jest blisko Elbląga, to tylko 10 minut samochodem kierunek Warszawa przy stacji Shell. Do Parku dojechać można również rowerami lub przejść spacerem z pętli autobusowej na osiedlu Zatorze.
      
       Dzieci latem spędzają czas u dziadków?
       Zaproponuj aby pojechali razem do Rodzinnego Parku Rozrywki
      
       Informacje o biletach pod numerem telefonu 55 615 10 85
      

       -------- Reklama --------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej