UWAGA!

----
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • Panie Derlukiewicz. Bredzisz Pan jak potłuczony o sukcesie W. Dziewałtowskiego. Jaki sukces. Nawet małpa jakby była kandydatem PO to by wygrała. Wybory do Senatu pokazały, że jednomandatowe okręgi należy wyrzucić do kosza, bo nie zostawiają wyborcom możliwości wyboru spośród wielu kandydatów.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    seniorek(2011-10-13)
  • seniorek-co ty pieprzysz? jednomandatowe okręgi dają zdecydowana możliwość wyboru. to jak wybory prezydenckie. miejsce jest jedno. to daje wyborcom większe pole do popisu. pochrzaniony wybór jest tam, gdzie jest więcej miejsc do zdobycia. a swoja drogą - sent do likwidacji.
  • Tak bardzo krzyczycie, ale dlaczego nie zajmiecie się postacią Leonarda Krasulskiego. Gość z wykształceniem podstawowym przez tyle lat funkcjonuje w sejmie, dla Elbląga zrobił g. .. .albo jeszcze większe. .. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    był sobie człowiek(2011-10-13)
  • zwyciężył PSL XD
  • Dziewałtowski odniósł sukces, podobnie jak Arłukowicz w Szczecinie. To fakt. Pamiętajmy, że więcej możemy wymagać od parlamentarzystów partii rządzącej niż od opozycji. Myślę, że elblążanie sobie poradzą, jeżeli dobrze współpracować będą z posłem Rybickim. Mądrość i pragmatyzm p. Gelert i p. Dziewałtowskiego całkiem dobrze wróżą. A swoją drogą czas najwyższy, żeby największe miasto w okręgu miało dwóch posłów. (Krasulski istotnie się nie liczy).
  • Anonimie. Zgadzam się co idei jednomandatowych okręgów wyborczych ale nie zgadzam się z kandydowaniem po jednej osobie z partii politycznych. Wtedy byłby wybór między Wcisłą a Dziewałtowskim. W obecnym kształcie Dziewałtowski został wybrany senatorem przez gremium partyjne a nie wyborców. Z porównania wyników wynika jasno, że tam gdzie wybory wygrał PiS tam jest senator z PiS-u a tam gdzie PO tam jest senator z PO.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    seniorek(2011-10-13)
  • Brawo Panie Wojciechu gratuluję i życzę wielu sukcesów. Liczę na Pana aktywną pracę na rzecz Elbląga
  • Ile można pisać o wyborach. Bokiem już wychodzą, komentujący, te Wasze analizy i kłótnie. Weźcie się lepiej do pracy, dobrze Wam to zrobi.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Antypolityczny(2011-10-14)
  • anty - do jakiej pracy jak bezrobocie coraz wyzsze, właśnie dzięki taki wyborom większości społeczeństwa, które cały czas myśli tylko o swoim tyłku a jak przychodzą wybory to albo na nie nie idzie albo głosuje na tych, których widzi częściej podpicowanych w rezimowych mediach - przykład dziewałtowski - stary komunista, tuż przed wyborami zlalazł się w PO i POkemony na niego zagłosowali - GDZIE ROZUM???
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    myslący wyborca(2011-10-14)
  • Jeszcze co do narzekania przez "nie-głosujących" - otóż mylisz się drogi wyprany mózgu. 1) To ma się nijak do praw obywatelskich czy konstytucji 2) Część z tych ludzi nie poszła na wybory właśnie w ramach obywatelskiego nieposłuszeństwa, nie chcąc przykładać ręki do kręcącej się dalej maszyny zagwarantowanej systemowo korupcji. Obejrzyj sobie parę filmów, np. "Zeitgeist: Addendum", "Wake Up Call", "Moving Forward", "Into the Fire". .. .. .jest tego masa i czeka na Ciebie do obejrzenia np. na jutjubie. Zdejmijcie w końcu te klapki z oczu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    ex-Wyborca(2011-10-14)
  • Krytykanci Dziewałtowskiego - zapominacie, że dwie ostanie kadencje był posłem opozycji. Jako takiemu, zbyt wiele dokonać nie było można. Dlatego wykonywał mrówczą robotę w komisjach podczas gdy jego własna partia kneblowała mu wstęp na mównicę. Tak działał Naperalski z Mańkutem - kara za opowiedzenie się za Olejniczakiem.
  • Ex- Wyborco. Nieobecni nie mają racji. Twoja argumentacja to przejaw zwykłego tchórzostwa przed odpowiedzialnością za państwo.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    wyborca(2011-10-14)
Reklama